Noclegi Zawada Lanckorońska

Znaleziono obiektów:7

 • Zawada Lanckorońska
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka "Nad Jeziorem"

  agroturystykaPiaski-Drużków(Zawada Lanckorońska: 10.5km do centrum)  

  Obiekt położony ustronnie. Imprezy urodzinowe dla dzieci i dorosłych w stylowym indiańskim namiocie lub w wiejskiej stodole, pole biwakowe z zapleczem socjalnym

  Zobacz ofertę

 2. Agroturystyka Saluto

  agroturystykaBiskupice Melsztyńskie(Zawada Lanckorońska: 7.9km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne mieści się 700 metrów od kąpieliska CHORWACJA w Jurkowie (dojście drogą polną). W ofercie pokoje z łazienkami oraz apartament.

  Zobacz ofertę

 3. Rezydencja Gazdówka

  agroturystykaZdonia(Zawada Lanckorońska: 5.5km do centrum)  

  Rezydencja Gazdówka - Zapraszamy

  Zobacz ofertę

 4. Osada Indiańska - Namiot Tipi

  dom letniskowyPiaski-Drużków(Zawada Lanckorońska: 10.8km do centrum)  

  Zabawy integracyjne dla dzieci i dorosłych, urodziny, spotkania rodzinne lub inne. Połączone z grillem w namiocie Tipi i noclegiem przy blasku ogniska.

  Zobacz ofertę

 5. -ceny po uzgodnieniu telefonicznym Szanowni Państwo Ekowczasy to samodzielna, tradycyjna drewniana chata. Położona na malowniczym wzgórzu z pięknym widokiem na

  Zobacz ofertę

 6. obiekt czynny cały rok

  Zobacz ofertę

 7. Zapraszamy na miły wypoczynek do malowniczej okolicy, otoczonej lasami bogatymi w grzyby i jagody, położonej nad rzeką Dunajec obfitującą w różne gatunki ryb.

  Zobacz ofertę

Zawada Lanckorońska i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Zawadzie Lanckorońskiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie