Noclegi Żarów

Znaleziono obiektów:10

 • Żarów
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Panorama

  pokoje gościnneMarcinowice(Żarów: 9.9km do centrum)  

 2. Domki Letniskowe

  dom letniskowyBorzygniew(Żarów: 9.7km do centrum)  

  Domki, wolne pokoje, pole namiotowe, pole biwakowe, stanica, wypożyczalnia łodzi, rower wodny...

  Zobacz ofertę

 3. U Alutki

  pokoje gościnneBorzygniew(Żarów: 9.4km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do pokoi gościnnych "u Alutki" w miejscowości Borzygniew nad Zalewem Mietkowskim. Obiekt czynny od maja do października.

  Zobacz ofertę

 4. Kwatery Pracownicze

  pokoje gościnneZawiszów(Żarów: 8.3km do centrum)  

 5. Muzeum dysponuje bazą noclegową w standardzie turystycznym oferując miejsca w 1-, 2-, i 3-osobowych przedziałach wagonów sypialnych i salonowych.

  Zobacz ofertę

 6. Hotel Preemier

  hotelMarcinowice(Żarów: 9.5km do centrum)  

  Hotel Preemier jest nowoczesnym trzygwiazdkowym obiektem. Znajdziecie nas Państwo przy drodze krajowej nr 35, na trasie Wrocław - Jelenia Góra, u podnóża góry

  Zobacz ofertę

 7. Hotel U Marcina

  hotelMarcinowice(Żarów: 9.3km do centrum)  

  "Hotel U Marcina*" położony jest we wschodniej części Równiny Świdnickiej na Przedgórzu sudeckim u podnóża Góry Ślęża w dolinach rzeki Bystrzycy i potoku Czarna

  Zobacz ofertę

 8. Willa Fischer swoim Gościom oferuje 8 stylowych i wygodnych pokoi 1 i 2 osobowych. Każdy pokój posiada łazienkę oraz dostęp do zaplecza kuchennego oraz ogrodu.

  Zobacz ofertę

Żarów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 10 z 10 w Żarowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie