Noclegi Zamość Stary

Znaleziono obiektów:5

 • Zamość Stary
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Ecooaza Gospodarstwo Agroturystyczne

  agroturystykaRudki(Zamość Stary: 7.6km do centrum)  

  Ekooaza wita! Dysponujemy pokojami 2-3 os. Wszystkie na parterze. Wygodny dostęp dla wózków dziecięcych i ludzi starszych. Wszędzie sanitariaty. Budownictwo w

  Zobacz ofertę

 2. Agroturystyka "Dolina Plewki"

  agroturystykaPrzyłęk(Zamość Stary: 4.1km do centrum)  

  Pokoje gościnne w domu położonym na działce o pow. 5 ha w tym zarybione jeziorko 1, 5 ha, mini ogród botaniczny 0, 5 ha, las sosnowy i Rzeka Plewka. Zapraszamy!

  Zobacz ofertę

 3. Ranczo "W Brzozach"

  agroturystykaKochanów(Zamość Stary: 9.8km do centrum)  

  Ranczo w Brzozach oferuje 10 miejsc noclegowych, wypoczynek w cichej wiejskiej okolicy, dla aktywnych jazdę konną dla dzieci i dorosłych, hipoterapię, rowery.

  Zobacz ofertę

 4. Motel Bar Mogador

  motelFlorianów(Zamość Stary: 3.5km do centrum)  

  Motel - Bar mogador znajduje się na otwartej zielonej przestrzeni w okolicy Kazimierza Dolnego nad Wisłą, Nałęczowa, Janowca, Czarnolasu (gdzie urodził się Jan

  Zobacz ofertę

Zamość Stary i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Zamościu Starym

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie