• Zamość
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Cały budynek do dyspozycji turystów. W pobliżu można również rozbić namiot. Goście mogą sami przygotowywać posiłki lub korzystać z serwowanych przez gospodynię:

    Zobacz ofertę

  2. Gospodarstwo położone jest wśród sadów. Ładnie zagospodarowane obejście, pełne zieleni. Proponujemy gościom 5 pokoi, całodzienne wyżywienie, dostęp do łazienki,

    Zobacz ofertę

  3. Gospodarstwo Agroturystyczne Wiesława i Henryk Świstakowie położone jest 20 km od Łodzi w Łaznowskiej Woli. To bardzo cicha i spokojna miejscowość.

    Zobacz ofertę

Zamość i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Zamościu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie