• Załuski
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Noclegi "EL-DAW"

  pokoje gościnneJoniec(Załuski: 10.2km do centrum)  

  Wypożyczalnia kajaków El-Daw, posiadamy do wynajęcia pokoje 2, 4, 5 i 6-cio osobowe z łazienkami oraz domek drewniany - noclegi Mazowsze, kwatery pracownicze.

  Zobacz ofertę

 2. Hotel Lisia Polana

  hotelPomocnia(Załuski: 8.7km do centrum)  

  Kompleks rekreacyjno-biznesowy niedaleko lotniska Warszawa-Modlin. Posiadający ***hotel, restaurację, salę konferencyjną, pole golfowe i korty tenisowe.

  Zobacz ofertę

 3. Domek na wsi, nad stawem, niespełna godzinę drogi od Warszawy. Ciszę i spokój zakłócają tylko ptaki, świerszcze i żaby:). W okolicy spływy Wkrą i jazda konna.

  Zobacz ofertę

 4. Mrzonka

  usługi noclegoweJoniec(Załuski: 9.2km do centrum)  

 5. Hotel, restauracja, ośrodek szkoleniowy, wesela, wypoczynek blisko przyrody, przyjęcia weselne, konferencje i szkolenia. Bliskie sąsiedztwo Lotniska Modlin...

  Zobacz ofertę

 6. Pensjonat u Alexa

  agroturystykaNowe Olszyny(Załuski: 5.5km do centrum)  

  Oferujemy: Dojazd gratis dla sześciu osób przy zamówieniu na co najmniej dwie doby (Plac Wilsona). Wygodne pokoje z łazienkami, wc i natryskami Basen Ruska...

  Zobacz ofertę

 7. spanie w zabytkach

  Zobacz ofertę

Załuski i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Załuskach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie