Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Zaleskie

Znaleziono obiektów:10

 • Zaleskie
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka U Gianniego

  agroturystykaGórsko(Zaleskie: 5.1km do centrum)  

  Agroturystyka nad morzem dla osòb lubiących spokojne miejsca. Gospodarstwo położone jest w miejscowości Gòrsko. Zapraszamy!
 2. Machoń Edyta-Machoniówka

  agroturystykaNosalin(Zaleskie: 10.0km do centrum)  

  Cena za nocleg do uzgodnienia Zapraszamy do Nosalina małej miejscowości w gminie Postomino - Oazy ciszy i spokoju aczkolwiek pełnej rozrywek ;-) W bezpośredniej
 3. Gospodarstwo znajduje się w strefie nadmorskiej w miejscowości Wodnica, 3 km od plaży morskiej, blisko Ustki. Gospodarstwo zajęło I miejsce w konkursie na...
 4. tanie noclegi agroturystyka słupsk i okolice
 5. U Tośka

  agroturystykaŁącko(Zaleskie: 10.0km do centrum)  

  Posesja usytuowana w zaciszu, co umożliwia naszym gościom wypoczynek w pełnym tego słowa znaczeniu. Dysponujemy dwoma pokojami, w tym jeden z dużym tarasem.

Agrowczasy Zaleskie i okolica

Agroturystyka od 1 do 10 z 10 w Zaleskich

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet