Noclegi Zalesie

Znaleziono obiektów:4

  • Zalesie
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Zapraszamy na wypoczynek do Puszczy Knyszyńskiej. Kwiecień, maj, czerwiec atrakcyjne ceny!!!

    Jesteśmy cichym, magicznym i odosobnionym miejscem w Puszczy Knyszyńskiej. Jeśli chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku to miejsce idealne dla Ciebie!
  2. Folwark Jeleń

    agroturystykaWodziłówka(Zalesie: 7.9km do centrum)  

    Zapraszamy na majówkę do Puszczy Knyszyńskiej. dysponujemy komfortowym, przestronnym domem. Jeżeli chcesz w pełni poczuć klimat Podlasia to tylko u nas!

Zalesie i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Zalesiu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet