• Załęcze Wielkie
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Przykładowe odległości z niektórych miast: Załecze Wlk. 3km Warszawa 225km Dzietrzniki 10km Kraków 180km Wieluń 20km Gdańsk 430km Czestochowa 65km Poznań 240km

  Zobacz ofertę

 2. Resort Stara Wieś

  ośrodek wypoczynkowyZałęcze Małe(Załęcze Wielkie: 2.1km do centrum)  

  Resort Stara Wieś to piękne miejsce urlopowe położone w Centralnej Polsce. Naszym Gościom oferujemy różne możliwości spędzenia krótkiego urlopu, ferii, wakacji.

  Zobacz ofertę

 3. Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy "kamion" położony jest na obszarze Załęczańskiego Parku Krajobrazowego nad rzeką Wartą (województwo łódzkie, 20 km od Wielunia)

  Zobacz ofertę

 4. Czekamy na Ciebie w gospodarstwie położonym na terenie Załęczańskiego Parku Krajobrazowego przy niebieskim szlaku w rejonie Góry Draby - Jaskinia Ewy, Góry

  Zobacz ofertę

 5. Zajazd Leśny

  pokoje gościnneKamion(Załęcze Wielkie: 9.5km do centrum)  

 6. Chata Romana Maria Klimińska

  zajazdMirowszczyzna(Załęcze Wielkie: 6.1km do centrum)  

Załęcze Wielkie i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Załęczu Wielkim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie