Noclegi Zakrzówek

Znaleziono obiektów:4

 • Zakrzówek
 • i okolica

Filtruj wynik

Zakrzówek i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Zakrzówku

Lista obiektów noclegowych

 1. Pod Żurawiem

  agroturystykaSłodków Trzeci(Zakrzówek: 8.7km do centrum)  

  noclegi kraśnik i okolice

  Od 30 PLN za dzień

 2. Dom w stylu dworku, położony w sercu Lubelszczyzny, na skraju Roztocza. Wokół dużo zieleni, teren o powierzchni 0, 5 ha ogrodzony wysokim żywopłotem...

  Od 50 PLN za dzień

 3. Domek Rekreacyjny "Gawra"

  dom letniskowyBorkowizna(Zakrzówek: 9.1km do centrum)  

  W malowniczej scenerii doliny Bystrzycy, w komfortowych warunkach można spędzić wolny czas z rodziną w gronie przyjaciół, kolegów z pracy, bądź tylko we dwoje.

  Od 50 PLN za dzień

Zakrzówek i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Zakrzówku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet