• Zajęczniki
 • i okolica
 • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Hotele Zajęczniki i okolica

Hotel od 1 do 2 z 2 w Zajęcznikach

Lista obiektów noclegowych

 1. Obiekt zlokalizowany jest przy drodze krajowej nr 62 w połowie trasy z Warszawy do Białowieży. Na ogrodzonej hotelowej posesji znajduje się duży parking.

  Od 100 PLN za dzień

 2. Kuźnia Pałacowa

  hotelKorczew(Zajęczniki: 9.1km do centrum)  

  Noclegi przy Pałacu w Korczewie, mazowieckie, podlaskie, wakacje nad Bugiem

  Od 120 PLN za dzień

Hotele Zajęczniki i okolica

Hotel od 1 do 2 z 2 w Zajęcznikach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet