Noclegi Zajączkowo

Znaleziono obiektów:3

 • Zajączkowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Noclegi dla pracowników firm, kwatery, mieszkania, pokoje, pole namiotowe, biwakowe, kempingowe, domek All Inclusive, wi-fi, tv.

  Zobacz ofertę

 2. Położony: *Nad jeziorem Zajączkowskim, możliwość kąpieli i wędkowania. *W odległości 10 km. od trasy Świecko - Poznań, k/Pniew, 50 km. od Poznania.

  Zobacz ofertę

 3. W pałacu znajduje się 90 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i wieloosobowych z łazienkami, jak i bez. Istnieje możliwość skorzystania z sauny, wypożyczalni

  Zobacz ofertę

Zajączkowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Zajączkowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie