Apartament Zagórz

Znaleziono obiektów:4

 • Zagórz
 • i okolica
 • Apartament

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Apartamenty Zagórz i okolica

Apartament od 1 do 4 z 4 w Zagórzu

Lista obiektów noclegowych

 1. Gabrielówka

  dom letniskowy(dodatkowy typ: apartament)Lesko(Zagórz: 4.5km do centrum)  

  Lubisz Bieszczady, ale też stawiasz na wygodę? Dwa luksusowe, całoroczne domki w okolicy uroczego miasteczka Leska, zwanego Bramą Bieszczad czekają na Ciebie.
 2. Apartament "Zielony Widok"

  apartamentLesko(Zagórz: 8.0km do centrum)  

  Unser Appartament befindet sich in Ostbeskiden, in ruhigem und stillem Ort, am Rande der Ortschaft Lesko, weit von anderer Bebauung.

Apartamenty Zagórz i okolica

Apartament od 1 do 4 z 4 w Zagórzu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet