Kwatera prywatna Zabrzeż

Znaleziono obiektów:5

 • Zabrzeż
 • i okolica
 • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Noclegi

  kwatera prywatnaOchotnica Dolna(Zabrzeż: 5.0km do centrum)  

  Oferujemy Państwu pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Do Państwa dyspozycji jest plac zabaw dla dzieci oraz altanka z grillem.

  Zobacz ofertę

 2. Lokalizacja naszego obiektu jest bardzo atrakcyjna - około 500 m do centrum Łącka. Samo Łącko stanowi rewelacyjną bazę wypadową - leży między takimi

  Zobacz ofertę

 3. wczasy W gorcach "szczawa" oferujemy : -pobyty grup zorganizowanych, -oazy, -obozy wędrowne, -zielone szkoły, -rodziny z dziećmi, -wycieczki, -zimowiska,

  Zobacz ofertę

 4. Noclegi U Basi

  kwatera prywatnaTylmanowa(Zabrzeż: 3.6km do centrum)  

 5. U Stasi

  kwatera prywatnaSzczawa(Zabrzeż: 10.0km do centrum)  

Kwatery prywatne Zabrzeż i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 5 z 5 w Zabrzeży

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie