Dom do wynajęcia Zabrzeż

Znaleziono obiektów:7

 • Zabrzeż
 • i okolica
 • Dom do wynajęcia

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Bacówka Zacisznie: w środku lasu, woda ze źródła, domek ogrzewany drewnem, zielony szlak na Lubań za płotem... a do cywilizacji 20 min piechotą. Zapraszamy!
 2. Robakówka

  dom do wynajęciaOchotnica Dolna(Zabrzeż: 7.6km do centrum)  

  Zapraszamy do naszych domów położonych: w górach w samym sercu Gorców w otulinie Gorczańskiego Parku Narodowego. Las , szlaki , łąki i rzeka w zasięgu ręki !
 3. Do wynajęcia cały dom na wyłączność, w pięknej okolicy, z pięknymi widokami. Zapraszamy serdecznie.
 4. Dom Do Wynajęcia

  dom do wynajęciaTylmanowa(Zabrzeż: 7.4km do centrum)  

  Drewniany dom całoroczny leżący nad Dunajcem. Z kominkiem, 2 pokojami, kuchnią, salonem, łazienką, tv, tarasem i balkonem.
 5. Domki Nad Dunajcem

  dom do wynajęciaTylmanowa(Zabrzeż: 6.2km do centrum)  

  Domki letniskowe nad Dunajcem

Domy do wynajęcia Zabrzeż i okolica

Dom do wynajęcia od 1 do 7 z 7 w Zabrzeży

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet