Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Ząbrowo

Znaleziono obiektów:2

  • Ząbrowo
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Blisko lasu, niedaleko rzeki, jest baza dla wędkarzy, amatorów jazdy konnej, spacerów po lesie. Noclegi w przestronnych, dobrze wyposażonych domkach.
  2. Pod Dębem

    agroturystykaCzernin(Ząbrowo: 6.3km do centrum)  

    Pod Dębem - czas na relaks i odpoczynek - Oferujemy wypoczynek w zacisznym miejscu, w pobliżu Kołobrzegu. Mimo iż dom jest położony tylko 1, 5 km od trasy 163

Ząbrowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Ząbrowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet