Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Ząbrowo

Znaleziono obiektów:2

 • Ząbrowo
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Blisko lasu, niedaleko rzeki, jest baza dla wędkarzy, amatorów jazdy konnej, spacerów po lesie. Noclegi w przestronnych, dobrze wyposażonych domkach.

  Zobacz ofertę

 2. Pod Dębem

  agroturystykaCzernin(Ząbrowo: 6.3km do centrum)  

  Pod Dębem - czas na relaks i odpoczynek - Oferujemy wypoczynek w zacisznym miejscu, w pobliżu Kołobrzegu. Mimo iż dom jest położony tylko 1, 5 km od trasy 163

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Ząbrowo i okolica

Agroturystyka od 1 do 2 z 2 w Ząbrowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie