Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Żabinka
 • i okolica
 • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Kwatery prywatne Żabinka i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 3 z 3 w Żabince

Lista obiektów noclegowych

 1. Pod Gruszą

  agroturystyka(dodatkowy typ: kwatera prywatna)Żywki(Żabinka: 7.4km do centrum)  

  "Pod gruszą", to nowe, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką*. Jest to wydzielona część domu gospodarzy, posiadająca osobne wejście.
 2. Pokoje Gościnne "Nad Babką"

  agroturystyka(dodatkowy typ: kwatera prywatna)Żywki(Żabinka: 6.5km do centrum)  

  Pokoje z łazienkami do wynajęcia, dom nad samym jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody (własna linia brzegowa i pomost). 2.5 km Kruklanki, 14 km od Giżycka
 3. Mały biały domek, kwatery prywatne, pokoje 2-6 os. zapraszamy! Dom znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni około 1 hektara...

Kwatery prywatne Żabinka i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 3 z 3 w Żabince

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet