Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Domki "Iza"

Kategoria: dom letniskowy

Miejscowość: Skorzęcin

Dzień Dobry :-) Śpiesz się wakacje coraz bliżej, domków ubywa. Weekendy maj,czerwiec- Taniej !!!

Cena od: 140 całość

 

Domki "Iza"

Dom letniskowy w Skorzęcinie

9.4
Ilość ocen:7

Reklama

Domki Letniskowe "Domki Miłe"

Miejscowość: Lubiatowo

Komfortowe, rodzinne drewniane domki letniskowe nad morzem. Szerokie i czyste plaże, brak tłumów.

Nasza propozycja:

Zamknij

Skorzęcin , 62-230 Witkowo odległość od centrum: 2.8 km

Zobacz telefony

tel: 661-658-169

Informacje o obiekcie

Skorzęcin , 62-230 Witkowo odległość od centrum: 2.8 km

Zobacz telefony

tel: 661-658-169

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Domek 12-osobowy od 190 / noc 3 Zobacz Zapytaj o nocleg
Domek 6-osobowy od 140 / noc 10 Zobacz Zapytaj o nocleg

Opis

.....Miło Was widzieć! . Nasza strona http://skorzeciniza.dobrynocleg.pl/

Zapraszamy na wymarzony wypoczynek do naszych domków letniskowych w Skorzęcinie, położonych zaledwie 200m od jeziora Białego i 400m od jeziora Niedzięgiel. Na terenie o powierzchni prawie 2000m2 przygotowaliśmy 10, 6 osobowych przestronnych domków letniskowych z zadaszonym tarasem przeznaczonych do rodzinnego wypoczynku lub w innej lokalizacji 200m od jeziora Niedzięgiel, domki piętrowe przeznaczone są na max.12 osób.
Komfortowe domki letniskowe gwarantują udany i niezapomniany wypoczynek dla całej rodziny..................................................................................................................................................
Skorzęcin domki letniskowe. (2 i 3 POKOJOWE) domki 6 i 12 osobowe...
Co nas wyróżnia?
Świetna lokalizacja..Cisza i spokój, które tu panują, pozwalają wypocząć,uwolnić się od zgiełku i pośpiechu, jaki towarzyszy nam w codziennym życiu. Jednocześnie dogodna lokalizacja naszych Domków umożliwia szybki powrót do "cywilizacji". Zaledwie 5-minutowy spacer dzieli nas od ścisłego centrum -------> Pamiętaj – najszybsi mają największy wybór!
GASTRONOMIA i INNE:
Ośrodek jest położony w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji i barów (250m.)
100 m od ośrodka znajduje się dobrze zaopatrzony sklep spożywczy.
Atrakcje w okolicy
Warto udać się na wycieczki rodzinne do miejscowości Gniezno (oddalone 20km od ośrodka) oraz Biskupin lub Licheń (60 km od ośrodka).

...................................................................................................................................................

Zapraszamy do Skorzęcina !! Bujna przyroda, piękne krajobrazy i krystalicznie czyste powietrze sprawiają, że panuje tu cudowny klimat – w takich warunkach każdy czuje się wyjątkowo.
Nad jezioro,to tutaj jest wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi (karuzele,place zabaw,lokale gastronomiczne)
Rodzinne ładne nowe domki 6 os(dwu pokojowe) i 12 os.(trzy pokojowe)Lokalizacja z dala od głośnej części Skorzęcina,to tutaj słychać śpiew ptaków,odgłosy natury.Idealne na miejsce wypoczynek .Zapraszamy
...............................................................................................................................
W naszej ofercie posiadamy domki 12 osobowe(3pokojowe) i 6 osobowe(2pokojowe)
................................................................................................................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !!!! WARUNKIEM REZERWACJI JEST WPŁATA ZADATKU zapoznanie oraz zaakceptowanie REGULAMINU znajdującego się na końcu Opisu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DOMKI 12 OSOBOWE 3pokojowe....Z ANEKSEM KUCHENNYM. Parter: salon z TV oraz aneksem kuchennym, łazienka,WC nr.1, zadaszony taras. Miejsca parkingowe: MAX 3pojazdy dla 1 domku (Płatne-przy wjeździe-wyjeździe na ośrodek -pobieramy bilet)..Taras, zapewni przyjemny cień po powrocie z plaży, a w czasie deszczu pozwoli w komfortowych warunkach spędzić miło czas z najbliższymi.
Piętro: 2 sypialnie, WC nr.2.(po 2 toalety w każdym domku)
Wyposażenie aneksu kuchennego: kuchenka mikrofalowa, czajnik bezprzewodowy, lodówka, kuchenka indukcyjna, naczynia, sztućce, kuchenka elektryczna indukcyjna, lodówka z zamrażalnikiem, komplet naczyń, kieliszków, szklanek, kubków, sztućców, garnków, miseczek, noże ostre, przyborów kuchennych zmiotka, szufelka, itp. krzesełko do karmienia (bezpłatnie wypożyczamy na życzenie).
Wyposażenie łazienki: prysznic , WC,.
W domku: TV, pościel, grill.
Domki położone są 180 m od plaży i centrum, spokojne miejsce, obok sklep spożywczy 10m,blisko plac zabaw dla dzieci 150m.
Polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi.
.......................................................................................
Pamiętaj – najszybsi mają największy wybór! Zapraszamy!!
.......................................................................................

DOMKI 6 OSOBOWE 2pokojowe ..Z ANEKSEM KUCHENNYM....Domki 6-osobowe oddane do użytku na sezon 2014.
Doba 130-290 PLN, poza sezonem do negocjacji.
W domku: 2 sypialnie, aneks kuchenny, łazienka.Taras, zapewni przyjemny cień po powrocie z plaży, a w czasie deszczu pozwoli w komfortowych warunkach spędzić miło czas z najbliższymi.
Wyposażenie aneksu kuchennego: kuchenka mikrofalowa, czajnik bezprzewodowy, lodówka, kuchenka elektr. indukcja, naczynia, sztućce, kuchenka elektryczna indukcyjna, lodówka z zamrażalnikiem, komplet naczyń, kieliszków, szklanek, kubków, sztućców, garnków, miseczek, noże ostre, przyborów kuchennych zmiotka, szufelka, itp. krzesełko do karmienia (bezpłatnie wypożyczamy na życzenie).
Na wyposażeniu: pościel, grill.
Domki położone w spokojnej okolicy, 100 m od Jeziora Białego i 280 m od jeziora Niedzięgiel. Do sklepu spożywczego 200m. Miejsca parkingowe: MAX 3pojazdy dla 1 domku (Płatne-przy wjeździe-wyjeździe na ośrodek -pobieramy bilet)

Polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi.

* Ośrodek jest przystosowany do przyjmowania zwierząt.
..................................................................
Pamiętaj – najszybsi mają największy wybór!
...................................................................

.....REGULAMIN UŻYTKOWANIA DOMKÓW......

1. Goście przebywający w domkach na terenie ośrodka proszeni są o przestrzeganie zasad spokojnego, bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku.

2. Rezerwacja miejsc wczasowych musi być potwierdzona wpłatą zadatku. W momencie nie zjawienia się,na zarezerwowany termin Zadatek zostaje utracony.

3. Do korzystania z domków letniskowych uprawnione są osoby zameldowane w dniu przybycia na Ośrodek.W domku nie może przebywać więcej osób niż jest on do tego przystosowany.Każda następna osoba opłaca ryczałt 50zł dziennie.

4. Przy meldunku należy okazać dokument tożsamości.Domki przekazywane są Gościom w użytkowanie i odbierane przy wyjeździe przez pracownika OW. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie tel. 661...zobacz telefon lub 603...zobacz telefon godziny wyjazdu ,w celu umożliwienia sprawnego odbioru domku przez pracownika OW.

5. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 14.oo w dniu przyjazdu,kończy się o godz.10.oo w południe dnia następnego.

6. Należność za pobyt jest płatna z góry z chwilą przybycia na Ośrodek. Niewykorzystanie któregokolwiek ze świadczeń przez Gościa nie upoważnia do żądania zwrotu z wpłaconej kwoty.

7. Przedłużenie pobytu w domku o ponad jedną godzinę po 10.oo spowoduje naliczenie opłaty dodatkowej w wysokości 20 złotych za każdą przekroczoną godzinę.Przedłużenie doby może nastąpić bez dodatkowej opłaty,ale dopiero po wcześniejszej zgodzie pracownika OW domki "Iza"

8. Na terenie Ośrodka obowiązuje ZAKAZ odtwarzania GŁOŚNO MUZYKI Z WŁASNEGO SPRZĘTU GŁOŚNIKOWEGO,GŁOŚNA MUZYKA NIE MOŻE ZAKŁÓCAĆ ZASAD SPOKOJU INNYM GOŚCIOM OŚRODKA

9. W przypadku spowodowania uszkodzeń wyposażenia mienia domku zostanie naliczona rekompensata finansowe za w/w wymianę lub naprawę, rekompensata musi być uregulowana najpóźniej w dniu wyjazdu .

10. Na ośrodku obowiązuje cisza nocna od godz. 22.00 do 8.00

11. W domkach obowiązuję całkowity zakaz palenia papierosów.

12. Kierownictwo Ośrodka zastrzega sobie prawo do żądania opuszczenia terenu Ośrodka przez Gości nie przestrzegających regulaminu -szczególnie zakłócających w rażący sposób wypoczynek innym Gościom Ośrodka. Gościowi żadne koszty nie zostaną zwrócone.

13. Za dewastację domków,użytkownicy domków będą obciążani dodatkowymi opłatami.

14. W związku z ponoszeniem przez rodziców odpowiedzialności za bezpieczeństwo i za wszelkie skutki działań swoich dzieci, Kierownictwo O.W. zwraca się z prośbą o wzmożoną opiekę nad nimi.

15. Za rzeczy pozostawione w domkach letniskowych, Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku / pokoju

16. Mieszkańcy domków letniskowych mogą parkować swoje samochody przy domku lub na parkingu znajdującym się na terenie Ośrodka (przy każdym domku może parkować max 3 pojazdy). Parking przy terenie O.W. jest parkingiem niestrzeżonym Płatny*-(przy wjeździe na ośrodek -pobieramy bilet*) OW domki "Iza" nie ponosi odpowiedzialności za utratę, uszkodzenia pojazdów lub mienia w nich pozostawionego. .

17. OW Domki "Iza". nie ponosi odpowiedzialność za mienie wartościowe pozostawione w domkach lub pomieszczeniach obiektu, w szczególności takiego jak: środki pieniężne, papiery wartościowe, biżuterię, kamienie szlachetne, dokumenty, zbiory numizmatyczne, filatelistyczne, dzieła sztuki lub inne przedmioty o charakterze wartościowym, zabytkowym, artystycznym lub unikatowym,laptopy tablety,telefony, smartfony,.

18. Przebywanie psów na terenie całego Ośrodka dozwolone jest tylko z ważnym świadectwem szczepień, w kagańcu i na smyczy. Właściciele psów proszeni są o sprzątanie odchodów. Obecność zwierząt nie może zakłócać wypoczynku innym Gościom Ośrodka oraz zagrażać ich bezpieczeństwu.

19. W spawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy o usługach turystycznych.

Regulamin ważny na sezon 2019r.

Życzymy przyjemnego wypoczynku

.................................................................................................................
Ceny za wjazd do Ośrodka

Pobyt na terenie OW Skorzęcin do 1,5 h bezpłatny.

POBYT 1-DNIOWY:
1-dniowy wjazd motocyklem i motorowerem - 4,00 zł,
1-dniowy wjazd pojazdem wielośladowym - poniedziałek - czwartek - 6,00 zł,
1-dniowy wjazd pojazdem wielośladowym - piątek - niedziela - 10,00 zł

KARNETY:
karnet tygodniowy za pojazd wielośladowy - 40,00 zł,
karnet 2-tygodniowy za pojazd wielośladowy - 60,00 zł,
karnet cało-sezonowy za pojazd wielośladowy - 120,00 zł,
karnet cało-sezonowy dla mieszkańców gminy Witkowo - 30,00 zł,
karnet cało-roczny dla użytkowników gruntów wieczystych - 120,00 zł,

* opłaty za wjazd do ośrodka ulegają obniżeniu o 50%, jeśli pojazd należy do inwalidy, który okaże się dokumentem stwierdzającym inwalidztwo

* w przypadku braku potwierdzenia wjazdu, ustala się opłatę w wysokości 60,00 zł

OPŁATY DOKONUJE SIĘ W AUTOMATACH PŁATNICZYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA TERENIE OŚRODKA

Domki * Skorzęcin * noclegi * pokoje * wynajem * tanio * plaża * plaży * Domek w Skorzęcinie * Nocleg
Domki * Skorzęcin * noclegi * pokoje * wynajem * tanio * plaża * plaży * Domek w Skorzęcinie * Nocleg
:
skorzeciniza.dobrynocleg.pl

Obiekt w bazie od: 2012-12-05

Rozwiń opis Zwiń opis

 • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
 • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Wypożyczalnia sprzętu wodnego, Udogodnienia - prasowanie / pranie (Możliwość zlecenia prania)
 • Na terenie obiektu: Stołówka, Sport i rekreacja (Kort tenisowy, Boisko do gry)
 • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Krzesełko do karmienia) Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci [Piaskownica])

Opinie i oceny turystów

Zobacz wszystkie opinie

Ostatnie opinie

 • Marcin Demo

  Ocena 10

  Marcin Demo

  Dodano:
  2019-02-23 12:27

  Spędziliśmy u Was wspaniały tydzień.Domki czyściutkie, niczego w nich nie brakuje Właściciele mili, pomocni. W Skorzęcinie nie ma czasu na nudę. Z wielką chęcią powrócimy :-)

  • cena/jakość: 10/10
  • czystość: 10/10
  • obsługa: 10/10
  • udogodnienia: 10/10
  • wyposażenie: 10/10
  • lokalizacja: 10/10

  Rozwiń opis Zwiń opis

 • Leszek Szpotowicz

  Ocena 9.7

  Leszek Szpotowicz

  Dodano:
  2018-08-08 10:36

  Piękne miejsce do wypoczynku z rodziną, bardzo dobra lokalizacja domków szeregowych (nie tych piętrowych,które znajdują się bardziej w centrum)las, czyste jezioro, idealnie . Polecam wszystkim a w szczególności rodzinom z dziećmi.

  • cena/jakość: 10/10
  • czystość: 9/10
  • obsługa: 10/10
  • udogodnienia: 10/10
  • wyposażenie: 9/10
  • lokalizacja: 10/10

  Rozwiń opis Zwiń opis

 • Marcin Rożek

  Ocena 9.3

  Marcin Rożek

  Dodano:
  2018-07-04 22:32

  Domki bardzo ładne obsuga spoko lokalizacja domków 12 osobowych idealna polecam wszystkim

  • cena/jakość: 9/10
  • czystość: 9/10
  • obsługa: 10/10
  • udogodnienia: 10/10
  • wyposażenie: 9/10
  • lokalizacja: 9/10

  Rozwiń opis Zwiń opis