Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Domek letniskowy 6-osobowy 130 - 250 PLN całość 10 Zobacz Zapytaj o nocleg
Domek letniskowy 12-osobowy 370 - 400 PLN całość 3 Zobacz Zapytaj o nocleg

www.skorzeciniza.dobrynocleg.pl
...................................................................................................................................................
Skorzęcin domki letniskowe. Odkryj jezioro,lasy.Zapraszamy do nas na wypoczynek ! (2 i 3 POKOJOWY) domki 6 i 12 osobowe...Zapraszamy! Cisza i spokój, które tu panują, pozwalają uwolnić się od zgiełku i pośpiechu, jaki towarzyszy nam w codziennym życiu. Jednocześnie dogodna lokalizacja naszych Domków umożliwia szybki powrót do "cywilizacji". Zaledwie 5-minutowy spacer dzieli nas od ścisłego centrum -------> Pamiętaj – najszybsi mają największy wybór!
...................................................................................................................................................

Zapraszamy do Skorzęcina !! Bujna przyroda, piękne krajobrazy i krystalicznie czyste powietrze sprawiają, że panuje tu cudowny klimat – w takich warunkach każdy czuje się wyjątkowo.
Nad jezioro,to tutaj jest wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi (karuzele,place zabaw,lokale gastronomiczne)
Rodzinne ładne nowe domki 6 os(dwu pokojowe) i 12 os.(trzy pokojowe)Lokalizacja z dala od głośnej części Skorzęcina,to tutaj słychać śpiew ptaków,odgłosy natury.Idealne na miejsce wypoczynek .Zapraszamy
...............................................................................................................................
W naszej ofercie posiadamy domki 12 osobowe(3pokojowe) i 6 osobowe(2pokojowe)
................................................................................................................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !!!! WARUNKIEM REZERWACJI JEST WPŁATA ZADATKU zapoznanie oraz zaakceptowanie REGULAMINU znajdującego się na końcu Opisu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DOMKI 12 OSOBOWE 3pokojowe....Z ANEKSEM KUCHENNYM. Parter: salon z TV oraz aneksem kuchennym, łazienka,WC nr.1, zadaszony taras. Miejsca parkingowe: MAX 3pojazdy dla 1 domku (Płatne-przy wjeździe-wyjeździe na ośrodek -pobieramy bilet)
Piętro: 2 sypialnie, WC nr.2.(po 2 toalety w każdym domku)
Wyposażenie aneksu kuchennego: kuchenka mikrofalowa, czajnik bezprzewodowy, lodówka, kuchenka indukcyjna, naczynia, sztućce.
Wyposażenie łazienki: prysznic , WC,.
W domku: TV, pościel, grill.
Domki położone są 180 m od plaży i centrum, spokojne miejsce, obok sklep spożywczy 10m,blisko plac zabaw dla dzieci 150m.
Polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi.
.......................................................................................
Pamiętaj – najszybsi mają największy wybór! Zapraszamy!!
.......................................................................................

DOMKI 6 OSOBOWE 2pokojowe ..Z ANEKSEM KUCHENNYM....Domki 6-osobowe oddane do użytku na sezon 2014.
Doba 130-290 PLN, poza sezonem do negocjacji.
W domku: 2 sypialnie, aneks kuchenny, łazienka.
Wyposażenie aneksu kuchennego: kuchenka mikrofalowa, czajnik bezprzewodowy, lodówka, kuchenka elektr. indukcja, naczynia, sztućce.
Na wyposażeniu: pościel, grill.
Domki położone w spokojnej okolicy, 100 m od Jeziora Białego i 280 m od jeziora Niedzięgiel. Do sklepu spożywczego 200m. Miejsca parkingowe: MAX 3pojazdy dla 1 domku (Płatne-przy wjeździe-wyjeździe na ośrodek -pobieramy bilet)

Polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi.
..................................................................
Pamiętaj – najszybsi mają największy wybór!
...................................................................

.....REGULAMIN UŻYTKOWANIA DOMKÓW......

1. Goście przebywający w domkach na terenie ośrodka proszeni są o przestrzeganie zasad spokojnego, bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku. JEŻELI PAŃSTWA SĄSIEDZI NIE BĘDĄ STOSOWALI SIĘ DO TEJ ZASADY, PROSZĘ
PRZYPOMNIEC IM, ŻE KAŻDY MA PRAWO DO PRZYJEMNEGO I SPOKOJNEGO
WYPOCZYNKU.

2. Rezerwacja miejsc wczasowych musi być potwierdzona wpłatą zadatku. W momencie nie zjawienia się,na zarezerwowany termin Zadatek zostaje utracony.

3. Do korzystania z domków letniskowych uprawnione są osoby zameldowane w dniu przybycia na Ośrodek.W domku nie może przebywać więcej osób niż jest on do tego przystosowany.Każda następna osoba opłaca ryczałt 50zł dziennie.

4. Przy meldunku należy okazać dokument tożsamości.Domki przekazywane są Gościom w użytkowanie i odbierane przy wyjeździe przez pracownika OW. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie tel.661 658 169 lub 603 967 614 godziny wyjazdu ,w celu umożliwienia sprawnego odbioru domku przez pracownika OW.

5. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 14.oo w dniu przyjazdu,kończy się o godz.10.oo w południe dnia następnego.

6. Należność za pobyt jest płatna z góry z chwilą przybycia na Ośrodek. Niewykorzystanie któregokolwiek ze świadczeń przez Gościa nie upoważnia do żądania zwrotu z wpłaconej kwoty.

7. Przedłużenie pobytu w domku o ponad jedną godzinę po 10.oo spowoduje naliczenie opłaty dodatkowej w wysokości 20 złotych za każdą przekroczoną godzinę.Przedłużenie doby może nastąpić bez dodatkowej opłaty,ale dopiero po wcześniejszej zgodzie pracownika OW domki "Iza"

8.W momencie zameldowania gościa obowiązuje kaucja-depozyt dla młodzieży 500zł. Ta kwota na wypadek ewentualnych szkód oraz zmniejsza ryzyko,że nie będzie szanował obiektu. Kaucja-depozyt może dotyczyć również osób dorosłych .Pobierana jest na wypadek szkód, w dniu przyjazdu, a zwrócona w dniu wyjazdu, po sprawdzeniu stanu domku letniskowego.

9. W przypadku spowodowania uszkodzeń wyposażenia mienia domku zostanie naliczona rekompensata finansowe za w/w wymianę lub naprawę, rekompensata musi być uregulowana najpóźniej w dniu wyjazdu .

10. Na ośrodku obowiązuje cisza nocna od godz. 22.00 do 8.00

11. W domkach obowiązuję całkowity zakaz palenia papierosów.

12. Kierownictwo Ośrodka zastrzega sobie prawo do żądania opuszczenia terenu Ośrodka przez Gości nie przestrzegających regulaminu -szczególnie zakłócających w rażący sposób wypoczynek innym Gościom Ośrodka. Gościowi żadne koszty nie zostaną zwrócone.

13. Za dewastację domków,użytkownicy domków będą obciążani dodatkowymi opłatami.

14. W związku z ponoszeniem przez rodziców odpowiedzialności za bezpieczeństwo i za wszelkie skutki działań swoich dzieci, Kierownictwo O.W. zwraca się z prośbą o wzmożoną opiekę nad nimi.

15. Za rzeczy pozostawione w domkach letniskowych, Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku / pokoju

16. Mieszkańcy domków letniskowych mogą parkować swoje samochody przy domku lub na parkingu znajdującym się na terenie Ośrodka (przy każdym domku może parkować max 3 pojazdy). Parking przy terenie O.W. jest parkingiem niestrzeżonym Płatny-(przy wjeździe na ośrodek -pobieramy bilet) OW domki "Iza" nie ponosi odpowiedzialności za utratę, uszkodzenia pojazdów lub mienia w nich pozostawionego. .

17. OW Domki "Iza". nie ponosi odpowiedzialność za mienie wartościowe pozostawione w domkach lub pomieszczeniach obiektu, w szczególności takiego jak: środki pieniężne, papiery wartościowe, biżuterię, kamienie szlachetne, dokumenty, zbiory numizmatyczne, filatelistyczne, dzieła sztuki lub inne przedmioty o charakterze wartościowym, zabytkowym, artystycznym lub unikatowym,laptopy tablety,telefony, smartfony,.

18. Przebywanie psów na terenie całego Ośrodka dozwolone jest tylko z ważnym świadectwem szczepień, w kagańcu i na smyczy. Właściciele psów proszeni są o sprzątanie odchodów. Obecność zwierząt nie może zakłócać wypoczynku innym Gościom Ośrodka oraz zagrażać ich bezpieczeństwu.

19.Na terenie Ośrodka obowiązuje ZAKAZ odtwarzania GŁOŚNO MUZYKI Z WŁASNEGO SPRZĘTU GŁOŚNIKOWEGO,GŁOŚNA MUZYKA NIE MOŻE ZAKŁÓCAĆ ZASAD SPOKOJU INNYM GOŚCIOM OŚRODKA.

20. W spawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy o usługach turystycznych.

21. Regulamin ważny na sezon 2018r.

Życzymy przyjemnego wypoczynku

Strona:
skorzeciniza.dobrynocleg.pl/
Facebook:
www.facebook.com/pages/Domk...

Obiekt w bazie od: 2012-12-05

Rozwiń opis Zwiń opis

 • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
 • Do dyspozycji gości: Grill, Wypożyczalnia sprzętu wodnego, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
 • Na terenie obiektu: Stołówka, Sport i rekreacja (Kort tenisowy, Boisko do gry)
 • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Piaskownica)

Domki letniskowe:

 • NOWE DOMKI "iza" (6-osobowy)

  Ilość takich samych domków letniskowych w obiekcie: 10

  Cena za całość 130 - 250 PLN

  Szczegóły:
  Metraż: (28 m2), Liczba pokoi w domku letniskowym: (2),
  Dostępne łóżka:
  Podwójne (3),
  Wyposażenie:
  taras (8 m2), TV
  Łazienka:
  łazienka w domku letniskowym, prysznic, WC, przybory toaletowe
  Kuchnia:
  kuchnia/aneks kuchenny w domku letniskowym, kuchenka do gotowania, zlewozmywak, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, sztućce i naczynia kuchenne
  Opis pokoju:

  UWAGA !!!!!!!! nowość w Skorzęcinie!!!!!!! Od 2013r. Powiększamy ofertę o 10szt domków letniskowych , które są nowocześnie wyremontowane na sezon 2014r.Domki dwu pokojowe max 6 osób(3 wersalki) Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi. Młodzieży nie wynajmujemy.

  Rozwiń opis Zwiń opis

  Pokaż szczegółyUkryj szczegóły

 • DOMKI "IZA" (12-osobowy)

  Ilość takich samych domków letniskowych w obiekcie: 3

  Cena za całość 370 - 400 PLN

  Szczegóły:
  Metraż: (56 m2), Liczba pokoi w domku letniskowym: (3),
  Dostępne łóżka:
  Podwójne (6),
  Wyposażenie:
  taras (6 m2), TV (19 ")
  Łazienka:
  łazienka w domku letniskowym, prysznic, WC, przybory toaletowe
  Kuchnia:
  kuchnia/aneks kuchenny w domku letniskowym, kuchenka do gotowania, zlewozmywak, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, sztućce i naczynia kuchenne
  Opis pokoju:

  DOMKI ZNAJDUJĄ SIĘ 200m. OD PLAŻY I CENTRUM OŚRODKA PRZY SKLEPIE SPOŻYWCZYM

  Rozwiń opis Zwiń opis

  Pokaż szczegółyUkryj szczegóły

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie