Pokoje Gościnne

Pokoje gościnne we Wrocławiu

1.00
Ilość ocen:1

ul. Karmelkowa 20, 52-320 Wrocław,
woj. dolnośląskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 40 - 70 PLN osoba 2 Zobacz Zapytaj o nocleg
Pokój 3-osobowy 40 - 70 PLN osoba 2 Zobacz Zapytaj o nocleg

Pokoje znajdują się w domu jednorodzinnym, z możliwością tworzenia kombinacji - pokój dwuosobowy + pokój trzyosobowy + kuchnia i łazienka, jako odrębne mieszkanie na parterze. Identyczna konfiguracja do wykorzystania na piętrze budynku. Do dyspozycji gości ogród oraz miejsca parkingowe. Obiekt znajduje się w południowej częsci Wrocławia, w bezpośredniej odległości Centrum Handlowego Bielany. Lokalizacja umożliwia szybki i sprawny dojazd do centrum miasta. Kompleksowo wyposażona kuchnia na którą składa się lodówka, piekarnik, kuchenka gazowa, nowe meble kuchenne. Na parterze znajduje się przynależąca do kuchni jadalnia. Możliwość wynajęcia całego domu.

Serdecznie zapraszamy.

Strona:
pokojegoscinnewroclaw.dobry...
burgra888gmail.com

Obiekt w bazie od: 2015-11-26

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 11:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne), Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Stołówka
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Szczegóły lokalizacji: Obiekt znajduje się we Wrocławiu:
    - na Fabrycznej,
    - na Oporowie

Pokoje:

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet