Agroturystyka "Żubr"

Agroturystyka w Siemianówce

10 Ocena
Liczba ocen:1

Reklama

Jantar Ośrodek Wypoczynkowy

Miejscowość: Sztutowo

Nasza propozycja:

Zamknij

Informacje o obiekcie

ul. Łąkowa 132 , Siemianówka, 17-220 Narewka odległość od centrum: 3.8 km

Opis

Poszukujesz cichego i przytulnego miejsca na wypoczynek - skorzystaj z oferty Agroturystyki Żubr w Siemianówce, która oferuje: noclegi przy Puszczy Białowieskiej i noclegi przy Zalewie Siemianówka.
Agroturystyka ŻUBR w Siemianówce, leżąca w jednym z najpiękniejszych miejsc na Podlasiu, na terenie Gminy Narewka. Malutka osada wśród lasów, na skraju Puszczy Białowieskiej z widokiem na malownicze łąki.

Do dyspozycji mają Państwo dziewięcio- hektarowe siedlisko z domem, domkiem i sauną z bali, gdzie można cieszyć się wypoczynkiem w otoczeniu przyrody. Pobyt uprzyjemni Państwu także zarybione dwa stawy z plażą, sauna, beczka kąpielowa, siatkówka plażowa, miejsca ogniskowe przy lesie i stawie, grill w altanie. Można również popływać po Zalewie Siemianówka łodzią motorową i wybrać się na ryby, rowerem na przejażdżkę po dziesiątkach dróg i ścieżek oglądając dzikie zakątki Puszczy Białowieskiej i obszary gdzie można spotkać najrzadsze w Polsce gatunki ptaków. Spokój i cisza sprawia, że zwłaszcza zimą na teren siedliska przychodzą jelenie, sarny, łosie a dalej zobaczyć można duże stado żubrów.

Posiadamy wypożyczalnie windsurfingu.

Obiekt w bazie od: 2013-06-07

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 11:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Sala kominkowa, Wypożyczalnia sprzętu wodnego, Prywatna plaża / pomost, Udogodnienia - Spa / wellness (Sauna)
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Boisko do gry)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci [Piaskownica, Huśtawka], Sala telewizyjna / gier / świetlica)