Pokoje U Grażyny

Pokoje gościnne w Pierszczewku

Pierszczewko, ul. dz. nr 150/28, 83-316 Gołubie,
woj. pomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Posiadamy 5 pokoi 2 osobowe, 1 pokój 3 osobowy rozmieszczone na 2 kondygnacjach.

Na każdym piętrze do dyspozycji gości: łazienka, salon z aneksem kuchennym.

Na terenie obiektu: parking, wypożyczalnia kajaków i rowerów.

Na terenie obiektu także możliwość grillowania.

Palenie tylko w wyznaczonych miejscach.
Akceptacja zwierząt.

Cennik

pokoje 2 osobowe 5 45-60/osoba
pokoje 3 osobowe 1 45-60/osoba

Obiekt całoroczny. Do jeziora 130 m. W okolicy 1600 m 5 wyciągów narciarskich zimą a latem zjazdy na małych pojazdach czterokołowych, 2 km Stadnina koni, wozy konne i Bryczki a zimą kuligi, 2,5 km dom do góry nogami w Centrum Kultury Kaszubskiej w Szymbarku, Park Miniatur, Szczyt Wieżyca z wieżą widokową. Jezioro Patulskie połączone jest z dwunastoma innymi jeziorami tworząc tzw. Kółko Raduńskie. Możliwość zorganizowania Spływu Kajakowego Rzeką Radunią. Możliwość wędkowania z pomostu lub łodzi. W okolicy piękne szlaki rowerowe i piesze szlakami kaszubskimi. W okresie jesiennym piękne grzyby i jagody.

Dla aktywnych: piesze szlaki turystyczne, możliwość grzybobrania, możliwość wędkowania, spływy kajakowe, 5 wyciągów w ośrodku narciarskim Koszałkowo (1600 m).

W odległości 2 km jest stadnina koni. Możliwe przejażdżki konne wozami konnymi, a w okresie zimowym kuligi.
Atrakcje turystyczne: park miniatur (3 km), Dom Do Góry Nogami w Szymbarku.

Obiekt położony jest w pobliżu Wieżycy, najwyższego wzniesienia Niżu Polskiego o wysokości 328,7 m n.p.m. Na szczycie wzgórza objętego rezerwatem krajobrazowym znajduje się trzydziestometrowa wieża widokowa, atrakcją jest także stok narciarski i wyciąg. Na Wieżycę prowadzi znakowany czarny Szlak Wzgórz Szymbarskich.

Obiekt położony jest na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, nad Jeziorem Patulskim, które połączone jest z 15 innymi jeziorami szlakiem kajakowym i rzeką Radunią.

krainy: Pojezierze Pomorskie, Pojezierze Wschodniopomorskie, Pojezierze Kaszubskie, Kaszuby

Obiekt w bazie od: 2016-06-02

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet