Camping "Kaszubskie Kajaki"

Pole namiotowe w Kiełpinie

Brak oceny

Reklama

Pokoje Gościnne

Miejscowość: Wierchomla Mała

NAJLEPSZA LOKALIZACJA 150 METRÓW DO STOKU I WYCIĄGU KRZESEŁKOWEGO WIERCHOMLA ZAPRASZAMY .

Cena od: 25 całość

Informacje o obiekcie

ul. Raduńska 4A , 83-307 Kiełpino odległość od centrum: 1.9 km

Opis

W tym sezonie firma Kaszubskie Kajaki postanowiła rozszerzyć swoją ofertę o pole namiotowe. Do dyspozycji gości jest kameralny, ogrodzony teren o powierzchni ok 3000m2. Pole campingowe znajduje się w Kiełpinie Kartuskim przy ulicy Raduńskiej 4a. Nasz obiekt wyposażony jest w toalety, prysznic z dostępem do ciepłej wody oraz przełącze elektryczne. W części rekreacyjnej znajduje się duża, zadaszona wiata ze stołem i ławkami, obok zostało wyznaczone miejsce na ognisko, wokół którego usytuowane zostały ławki. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość zapewnienia drewna na opał. Dużym atutem działki jest położenie, które zapewnia promienie słońca do późnych godzin popołudniowych. Trawiasty teren nadaje uniwersalny charakter i wiele możliwości wykorzystania pola namiotowego. Doskonale sprawdzi się jako miejsce rekreacji, gry w piłkę lub inne gry zespołowe. Jest to miejsce bezpieczne dla dzieci ponieważ teren campingu jest ogrodzony. Istnieje również możliwość kąpieli w rzece, ponieważ nasz obiekt posiada około 400m linii brzegowej. Pole namiotowe czynne jest od marca do października. W przypadku szczególnego zainteresowania i indywidualnych wymagań możliwa rezerwacja w innym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem.
Do największych atrakcji w okolicy należą spływy kajakowe rzeką Radunią oraz Kamienne Kręgi w Trątkownicy. Chcąc wziąć udział w spływie kajakowym należy skontaktować się z właścicielem pola namiotowego. Kamienne Kręgi znajdują się w odległości 1 km od naszego obiektu. Okolica obfituje w punkty gastronomiczne. Do najpopularniejszych należą restauracje po Kuchennych Rewolucjach – Schabowy Raz i Sielawka. Dla wielbicieli kuchni regionalnej i pierogów idealnym miejscem będzie Gościniec dla Przyjaciół w Wyczechowie. W samej miejscowości Kiełpino w odległości 1,5 km od pola namiotowego znajdują się dwie pizzerie, oferujące dowóz zamówionego jedzenia.
Osobą przyjeżdżającym samochodem oferujemy bezpłatny parking. Z Trójmiasta łatwy dojazd gwarantuje linia kolejowa Gdynia – Kościerzyna oraz nowopowstająca Kolej Metropolitalna. Należy wysiąść na stacji Kiełpino Kartuskie, który jest oddalony od pola namitowego o 15 minut piechotą.

Obiekt w bazie od: 2015-05-14

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 10:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Wypożyczalnia sprzętu wodnego
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt