Willa

Willa w Międzyzdrojach

ul. Cicha 1A, 72-500 Międzyzdroje,
woj. zachodniopomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 55 - 85 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 3-osobowy 55 - 85 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 4-osobowy 55 - 85 PLN osoba 2 Zobacz
Apartament 4-osobowy 340 - 420 PLN całość 1 Zobacz

Zapraszamy Państwa do naszego domu gdzie mamy pokoje 2,3,4 osobowe oraz studio 4-6 osobowe(rodzina z dziećmi) pokoje 4 osobowe maja łazienki obok pokoju każdy swoją oraz pokoje znajdują sie każdy na innym piętrze. Pokój studio sypialnia z podwójnym łóżkiem pokój dzienny z dwoma kanapami rozkladanymi oraz jadalnia Pokój 2 i 3 osobowy maja wejścia bezpośrednio z podwórka. zapewniamy spokój gdyż nie wynajmujemy dla grup młodzieży. W pokojach tv sat, lodówka, naczynia, lezaki. Parking bezpłatny na posesji. W naszym domu obowiązuje zakaz palenia papierosów. Na terenie i w pokojach mogą przebywać jedynie goście naszego domu. Do bezpośredniego wejścia na plaże z naszej ulicy jest ok 150m. Do parku rownież. Obok domu jest miejski stadion sportowy i niedaleko korty tenisowe. serdecznie zapraszamy.

Obiekt w bazie od: 2014-03-13

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Szczegóły lokalizacji: Obiekt znajduje się w Międzyzdrojach:
    - w Centrum
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet