Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Złoty Łan Noclegi

Kategoria: agroturystyka

Miejscowość: Konstantynowo

Ślesin.Wolny pokój od dziś: 2os.- 80zł, 3os.-120 łaz, aneks, tv i wifi. 692...zobacz telefon Wakacje 2020

Cena od: 40 całość

 

"Idylla Powidz"

Ośrodek wypoczynkowy w Powidzu

10 Ocena
Liczba ocen:5

Reklama

Pokoje Gościnne

Miejscowość: Wierchomla Mała

NAJLEPSZA LOKALIZACJA 150 METRÓW DO STOKU I WYCIĄGU KRZESEŁKOWEGO WIERCHOMLA ZAPRASZAMY .

Cena od: 50 całość

Informacje o obiekcie

ul. Polna 10 , 62-430 Powidz odległość od centrum: 1.2 km

Opis

Idylla Powidz - Oferujemy chronione, wygodne 2 pokoje trzyosobowe oraz 1 dwuosobowy w cenie od 19 do 80zł/ dobę/osoba. Dzieci do 1 roku - bezpłatnie. Pokoje są przytulne, posiadają własne kuchnie oraz łazienki. Na wyposażeniu kuchnii są nawet najdrobniejsze potrzebne elementy: kubki, szklanki, sztućce. Łazienki wyposażone są w nowe prysznice z hydromasażem, które znakomicie zrelaksuje i zregeneruje Twoje mięśnie.

Każdy pokój można indywidualnie zabezpieczyć pilotem, który otrzymujesz przy wynajmie. Jeżeli stanie się coś niepokojącego w ciągu kilku chwil pojawia się wyspecjalizowana agencja ochrony, gdyż obiekt jest chroniony całodobowo.

Pełen relaks
Każdy pokój jest wyposażony w nowoczesną kuchnię wraz z pełnym wyposażeniem. Istnieje możliwość zorganizowania ogniska, grilla w miłym otoczeniu przyrody, niedaleko Jeziora Powidzkiego. Dostępne są boiska do gry w piłkę nożna oraz siatkówkę. Dla miłośników relaksu proponujemy dostęp do specjalnej strefy z bardzo wygodnymi hamakami, łóżkami wiszącymi, romantycznym zakątkiem dla zakochanych czy skorzystanie z głębokorelaksujących masażerów Shiatsu.

Dla aktywnych
Dla miłośników aktywnego wypoczywania przygotowaliśmy możliwość wypożyczenia rowerów, kijków Nordic Walking czy przejażdżki quadem, a także gry w siatkówkę czy piłkę nożną, na specjalnie przygotowanym boisku.

Dla zakochanych
Wieczorem i w nocy przy niebie pełnym gwiazd spędzicie romantyczne chwile w miłym zakątku na specjalnie przygotowanym łóżku na świeżym powietrzu, a jakby tego było mało możecie wspólnie posadzić Wasze drzewko, które na zawsze będzie rosło razem z Waszą miłością.

Istnieje możliwość transportu z Gniezna, Strzałkowo, Witkowa czy innych pobliskich miejscowości.

Obiekt w bazie od: 2015-03-23

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 11:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Boisko do gry)
  • Internet: Internet (wifi)