Pokoje Przy Pasiece

Agroturystyka w Piechowicach

ul. Piastów 10, 58-573 Piechowice,
woj. dolnośląskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 4-osobowy 35 - 40 PLN osoba 1 Zobacz

Witamy w Piechowicach, malowniczej miejscowości położonej pomiędzy Szklarską Porębą a Jelenią Górą.

Nasz dom jest położony 300 m od głównej drogi (nr 3) pomiędzy tymi miejscowościami. Od centrum Szklarskiej Poręby dzieli nas już tylko 9 km; to 10-15 minut podroży główną drogą. Jadąc od Jeleniej Góry w stronę Szklarskiej Poręby, ok 2 km za Wojcieszycami należy na skrzyżowaniu skręcić w prawo. Miejsce to stanowi dobrą bazę wypadową w Karkonosze, Góry Izerskie i Rudawy Janowickie. Jest doskonałe zarówno dla spędzających czas aktywnie (latem dla amatorów wycieczek pieszych lub rowerowych, zimą dla fanów śniegowego szaleństwa) jak i dla chcących wypocząć wśród bogactw Doliny Pałaców i Ogrodów.

Mała pasieka schowana za zabudowaniami przy domu to dla amatorów pszczelich słodkości możliwość nie tylko nabycia miodu, ale również podejrzenia pracy pszczelarza. W przydomowym gospodarstwie hodujemy na własne potrzeby kury i perliczki oraz gołębie.

Obiekt w bazie od: 2010-07-19

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Miejsce na ognisko
  • Internet: Internet (kablowy, wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Recepcja: Recepcja 24h
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Łóżeczko dziecięce, Krzesełko do karmienia, Wanienka, Nocnik), Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Piaskownica, Huśtawka, Zjeżdżalnia)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet