Apartament Teresa

Apartament w Uniejowie

Brak oceny

Reklama

Pokoje Gościnne

Miejscowość: Wierchomla Mała

NAJLEPSZA LOKALIZACJA 150 METRÓW DO STOKU I WYCIĄGU KRZESEŁKOWEGO WIERCHOMLA ZAPRASZAMY .

Cena od: 25 całość

Informacje o obiekcie

ul. Targowa 31 , 99-210 Uniejów odległość od centrum: 0.9 km

Opis

Apartament Teresa znajduje się w nowym ,nowoczesnym obiekcje usytuowanym na Osiedlu Termalnym w Uniejowie przy ulicy Targowej. Apartament wyposażony jest we wszystkie potrzebne do pobytu i wygody urządzenia.
Osiedle Termalne daje też możliwość skorzystania z monitorowanego placu zabaw dla dzieci oraz plenerowej siłowni .Można też wieczorami odpoczywać przy podświetlonej kolorami fontannie. Przed Apartamentem jest bezpłatne miejsce parkingowe.
Apartament jest szczególnie przyjazny dla rodzin z małymi dziećmi oraz osób niepełnosprawnych gdyż usytuowany jest na parterze i znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie podjazdu do wózków.
Z Osiedla Termalnego można w ciągu kilku minutowego spaceru dotrzeć do pięknego Rynku, który w lecie wystrojony jest licznymi kwiatami, fontanną. W zimie natomiast mieni się w śniegu lampkami co sprawia, że czujemy się Świątecznie. Przy rynku jest także gotycka Kolegiata stąd już klika minut i przechodząc po kładce zawieszonej nad Wartą docieramy do basenów termalnych z centrum Spa, obok których jest XIV wieczny zamek z uroczym parkiem, uzdrowisko Uniejów oraz restauracje. Nad Wartą jest strzeżone kąpielisko dostępne latem. W ciągu całego roku mają miejsce imprezy plenerowe , niektóre transmitowane przez telewizję.
Pobyt w Apartamencie TERESA w Uniejowie to doskonała propozycja spędzenia czasu i odpoczynek dla Rodzin jak i romantycznych wieczorów we dwoje.

Obiekt w bazie od: 2016-08-11

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 15:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Udogodnienia - prasowanie / pranie (Pralka ogólnodostępna, Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne)
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Siłownia / fitness w cenie)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci [Piaskownica, Huśtawka, Zjeżdżalnia])