Pod Żurawiem

Willa w Białym Borze

Brak oceny

Reklama

DW Murzasichle

Miejscowość: Murzasichle

Basen, sauna, jacuzzi w cenie! Więcej na temat ofert na stronie www.

Informacje o obiekcie

ul. Mickiewicza 5 , 78-425 Biały Bór odległość od centrum: 0.6 km

Opis

Willa „Pod Żurawiem” oferuje miejsca noclegowe i SPA. To miejsce gdzie wypoczynek indywidualny bądź rodzinny przebiega w ciszy, wśród przyrody i w komfortowych warunkach. Budynek znajduje się nad jeziorem w sąsiedztwie lasu ale zarazem na granicy miasteczka posiadającego wiele atrakcji turystycznych.

- miejsca noclegowe (pokoje z TV)
- elementy SPA takie jak sauna sucha, sauna parowa, jacuzzi
- internet Wi-Fi na terenie obiektu,
- miejsce pod ognisko, grill itp.
- przestronny salon z dużym tarasem,
- dostęp do kuchni,

Około 100 m. od budynku znajduje się teren leśny z wytyczonymi ścieżkami rowerowymi i edukacyjną ścieżką przyrodniczo-leśną dla najmłodszych. Jest to idealne miejsce do rodzinnych spacerów, nordic walking, bądź jazdy na rowerze. W sąsiedztwie ścieżki znajduje się kilka bunkrów (część jest odkopanych i udostępnionych do zwiedzania) z okresu II Wojny Światowej. W odległości około 1 km znajduje się plaża nad jeziorem, z wypożyczalnią sprzętu wodnego (kajaki, łódki, rowery wodne) oraz nadzorem ratowników. Biały Bór ulokowany jest na pagórkowatym terenie wśród malowniczych jezior i lasów. Posiada ciekawą historię i liczy sobie ponad 700 lat. W miasteczku nie ma uciążliwych zakładów przemysłowych, panuje cisza i spokój, miasto oferuje natomiast wiele atrakcji turystycznych na które składają się przede wszystkim: - plaża z wypożyczalnią sprzętu wodnego, - atrakcje związane z końmi (w okolicy znajduje się kilka ośrodków zajmujących się hodowlą koni, odbywają się również międzynarodowe zawody jeździeckie), - szlaki turystyczne, rowerowe, konne oraz ścieżki przyrodniczo-leśne, - fortyfikacje (schrony bojowe) będące częścią „wału pomorskiego”, - elementy związane z kulturą ukraińską i niemiecką

Wizytówką regionu jest bogactwo przyrody, w sąsiedztwie Białego Boru znajdują się np. obszary Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000 takie jak Bobolickie Jeziora Lobeliowe czy Ostoja Drawska. Ze względu na położenie „Pod Żurawiem” to także ciekawa propozycja dla miłośników wędkarstwa i myślistwa. „Pod Żurawiem” to także świetna baza do wycieczek po okolicy oraz nad morze, odległość np. do Mielna wynosi około 65 km.
Zapraszamy!

Obiekt w bazie od: 2015-07-07

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Sala kominkowa, Kuchnia ogólnodostępna, Udogodnienia - Spa / wellness (Jacuzzi, Sauna)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Sala telewizyjna / gier / świetlica)