Willa Zgoda

Willa w Trzcielu

8.6 Ocena
Liczba ocen:2

Reklama

Kwatery Ursus - Duszka Hostel

Miejscowość: Warszawa

Wolne pokoje, bezpłatny parking, wi-fi, wyposażone kuchnie 15 minut do centrum (WKD) T: 536...zobacz telefon

Cena od: 70 całość

Informacje o obiekcie

ul. Kościuszki 6 , 66-320 Trzciel odległość od centrum: 0.8 km

Opis

Willa Zgoda to idealne miejsce na wypoczynek podczas długiej podróży, lub na weekendowy wyjazd w zaciszne, spokojne miejsce. Wielu naszych gości nas odwiedza by zaczerpnąć świeżego powietrza, zregenerować przed wyzwaniami codzienności w pełnych naturalnego piękna okolicach. Jesteś w trasie i szukasz noclegu? Niezależnie od pory dnia - zadzwoń lub napisz. Nie pozwól na przemęczenie za kierownicą i odpocznij.

Zapewniamy wysoki komfort pobytu i różne warianty pokojów - także jednoosobowych. Każdy jest odpowiednio wyposażony, z dostępem do telewizora i WiFi. Do dyspozycji są również urządzenia będące na wyposażeniu: mikrofalówki, czajniki, lodówki. Posesja jest ogrodzona, a na jej terenie zlokalizowany jest duży parking (także dla pojazdów typu bus).

Willa Zgoda znajduje się w miejscowości Trzciel, dosłownie kilka kilometrów od zjazdu z autostrady A2. Nieopodal jest historyczne centrum miejscowości, z bardzo ładnym rynkiem. Wokół zlokalizowane są sklepy ogólnospożywcze, w tym market.

Nasz region ma bardzo długą i złożoną historię, której świadectwa można zobaczyć w całej okolicy. Średniowieczny gród, kilkusetletni cmentarz żydowski, pozostałości granicy Polsko - Niemieckiej.

Walory przyrodnicze są największym skarbem regionu. Piękne okolice jezior, niezwykłe lasy i mokradła. Te miejsca przyciągają pasjonatów, biologów i fotografów z najdalszych zakątków Polski, ale nie tylko. Stale rozwijająca się sieć rowerowa sprzyja zwiedzaniu. Zdecydowana większość obiektów jest objęta ochroną, dzięki czemu nie popadają w ruinę i pozwalają na poznanie niezwykłej historii ziemi lubuskiej.

Obiekt w bazie od: 2009-04-17

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Udogodnienia - prasowanie / pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania)
  • Dla zmotoryzowanych: Parking / Garaż (Parking w cenie)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Recepcja: Recepcja 24h