Kwatery Pracownicze Niwa

Noclegi pracownicze w Łodzi

8.62
Ilość ocen:4

ul. Giewont 82B, 92-116 Łódź,
woj. łódzkie, Polska

Informacje o obiekcie

Oferuję noclegi pracownicze bądź okolicznościowe. Na wyposażeniu znajduje się kuchnia, łazienka, lodówka, kuchenka gazowa i mikrofalowa oraz pralka. Kuchnia wyposażona w naczynia i sztucce. Na terenie obiektu jest dostęp do bezprzewodowej sieci Wi-Fi oraz parking z kilkoma miejscami parkingowymi.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.kwaterywlodzi.pl/
Zapraszam do kontaktu tel. 727...zobacz telefon lub 5...zobacz telefon

Strona:
www.kwaterywlodzi.pl/

Obiekt w bazie od: 2013-04-18

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna, Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Szczegóły lokalizacji: Obiekt znajduje się w Łodzi:
    - na Widzewie,
    - na Sikawie
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet