Pod Sztolniami

Agroturystyka w Potoku-Senderkach

Potok-Senderki 50, 22-440 Krasnobród,
woj. lubelskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Domek letniskowy 4-osobowy 35 - 50 PLN osoba 1 Zobacz

Do wynajęcia mamy domek 4osob.z kominkiem. Położony na dużej działce, z miejscem na ognisko, oczkiem wodnym, parkingiem. Jest również miejsce na rozstawienie namiotów.

Jesteśmy bardzo malutką wioską (liczymy raptem 13 gospodarstw). Atutem Naszym jest to,że od drogi publicznej dojeżdża się do Nas 2km w głąb lasu, więc zapewniamy całkowite odcięcie od zgiełku miasta. Jednak dla pocieszenia dodam , iż mamy prąd :) "Odznaczyli" Nas za to programem NATURA 2000 w otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Bezpośrednio za płotem możliwość wypadu na pyszne jagody i grzyby, którymi szczodrze obdarzają Nas co roku Lasy Państwowe :) Na wzgórzu działki jest punkt widokowy, gdzie podziwiać można piękną okolicę. A przysłowiowy rzut beretem doprowadzi Państwa do Sztolni (tu odsyłam do linku).
W niedalekiej odległości (bo 6km) położona jest miejscowość Józefów w której znajduje się piękny, współczesny dom Flinstonów (czyli czynny kamieniołom).

Z kolei w innym kierunku możemy pokusić się na wypad wodny. Zapraszam do Krasnobrodu,(14km od Nas) gdzie można zamoczyć nóżki w zalewie z "Sopockim" molem (polecam zdjęcia). W przypadku "posiadania" młodszej dziatwy polecamy w owej miejscowości Ścieżkę edukacyjną Dinozaury oraz park linowy. Dla starszych w atrakcjach jest Biedronka i Sanktuarium :)

Jednak najbardziej polecamy Zwierzyniec( link na stronie). Można tam spłynąć sobie kajakiem, latem obejrzeć dobry film podczas Letniej Akademii Filmowej i napić się zimnego i świeżo ważonego piwka Zwierzyniec.

Dla bardziej wymagających polecam Zamość. Zamojskie Stare Miasto jak i cały Zamość figuruje na światowej liście dziedzictwa kultury UNESCO. W okresie letnim w mieście organizowanych jest wiele imprez. Do najbardziej znanych i prestiżowych należą Zamojski Festiwal Kultury im. Marka Grechuty, Festiwal Kultury Włoskiej, Zamojskie Lato Teatralne.

Dla lubiących trudne słowa zapraszamy do Szczebrzeszyna, gdzie to sławny Chrząszcz brzmi w trzcinie :)

Zimową porą można tu też poszaleć na nartach lub desce na stoku w Jacni (10km) i Szopowem (3km).

Oferujemy biuletyny informacyjne odnośnie okolicy oraz doradztwo w doborze miejsc do zwierzania. Porad udziela sam SOŁTYS :)

Nasz dodatkowy cennik:

Wsad do kominka -10 zł
Ognisko - 30 zł
Wypożyczenie roweru-20 zł/doba
Rozstawienie namiotu- 15zł

Obiekt w bazie od: 2015-04-01

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 16:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna), Miejsce na ognisko
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Recepcja: Recepcja 24h
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet