Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka

Agroturystyka w Stróżach

10.00
Ilość ocen:1

Stróże 620, 33-331 Stróże,
woj. małopolskie, Polska

Informacje o obiekcie

Obiekt usytuowany jest na przeciw Ośrodka Rehabilitacji im Ojca Pio .Oferujemy pokoje w wysokim standardzie z łazienkami i aneksem kuchennym w cenie jest Tv i WiF. W bliskiej odległości duża baza gastronomiczna.
Mamy do zaoferowania pokoje 2 i 4 osobowe .
Serdecznie zapraszamy.

Obiekt w bazie od: 2016-10-28

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Internet: Internet
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet