Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Dom Letniskowy

Dom letniskowy w Harbutowicach

Harbutowice 510, 32-440 Harbutowice,
woj. małopolskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Dom do wynajęcia 8-osobowy 400 PLN całość 1 Zobacz

Wolno stojący, całoroczny dom o architekturze stylizowanej na góralską, murowany z drewnianym poddaszem. Dom został wybudowany w latach 80-tych przez zaprzyjaźnionych górali i przez 20 lat był rodzinną, letniskową posiadłością. W 2014 roku przeprowadzono w nim gruntowny remont, tak jednak, aby wprowadzając nowoczesne udogodnienia, nie zagubić jego góralskiego charakteru. Dominującym elementem wnętrza jest drewno, całość utrzymana jest w jasnych barwach, wszystkie pomieszczenia są przytulne, ich klimat sprzyja odpoczynkowi. Wszystkie łazienki zostały całkowicie odnowione, podobnie kuchnia, która jest w pełni wyposażona w nowoczesne urządzenia agd. Teren wokół domu jest ogrodzony i zagospodarowany 30-letnim ogrodem. Z okien domu rozciąga się piękny widok na okoliczne wzgórza.
Wieś Harbutowice, w której znajduje się nasz dom, położona jest w Beskidzie Makowskim. To bardzo malowniczy teren, oferujący mnóstwo możliwości pieszych wycieczek, zarówno krótkich, jak i dłuższych, gdyż dom leży nieomal na skrzyżowaniu głównych szlaków turystycznych Beskidu Makowskiego. Ponadto, od 2014 roku w odległosci ok. 5 minut jazdy samochodem działa nowy ośrodek narciarski Szklana Góra, oferujący nowoczesny 4-osobowy wyciąg i zjazd o długości 950 metrów.
Dom może być również świetną bazą wypadową do zwiedzania Krakowa /36 km do krakowskiego Rynku Głównego/ oraz innych okolicznych miejscowości, np. Wieliczka /36 km/, Wadowice /28 km/, Kalwaria Zebrzydowska /13 km/, Lanckorona /10 km/.

Obiekt w bazie od: 2014-11-14

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna, Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne), Udogodnienia Spa/wellness (Sauna, w cenie), Miejsce na ognisko, Sala kominkowa
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Krzesełko do karmienia), Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Sala telewizyjna / gier / świetlica)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet