Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Willa Julia

Miejscowość: Kraków

WILLA JULIA - NOWY OŚRODEK, POKOJE Z ŁAZIENKAMI, TV,WIFI, PARKING,KUCHNIA 535...zobacz telefon - PROMOCJA !!

Cena od: 130 PLN całość

 

Dom Letniskowy

Dom letniskowy na Harbutowicach

Brak oceny

Harbutowice 510, 32-440 Harbutowice odległość od centrum: 1.6 km

Reklama

Zającówka

Miejscowość: Szklarska Poręba

CZERWCOWA WYPRZEDAŻ POKOI I APARTAMENTÓW !!! TYLKO U NAS BASEN Z BRODZIKAMI DLA NAJMŁODSZYCH VI-IX

Nasza propozycja:

Zamknij

Informacje o obiekcie

Opis

Wolno stojący, całoroczny dom o architekturze stylizowanej na góralską, murowany z drewnianym poddaszem. Dom został wybudowany w latach 80-tych przez zaprzyjaźnionych górali i przez 20 lat był rodzinną, letniskową posiadłością. W 2014 roku przeprowadzono w nim gruntowny remont, tak jednak, aby wprowadzając nowoczesne udogodnienia, nie zagubić jego góralskiego charakteru. Dominującym elementem wnętrza jest drewno, całość utrzymana jest w jasnych barwach, wszystkie pomieszczenia są przytulne, ich klimat sprzyja odpoczynkowi. Wszystkie łazienki zostały całkowicie odnowione, podobnie kuchnia, która jest w pełni wyposażona w nowoczesne urządzenia agd. Teren wokół domu jest ogrodzony i zagospodarowany 30-letnim ogrodem. Z okien domu rozciąga się piękny widok na okoliczne wzgórza.
Wieś Harbutowice, w której znajduje się nasz dom, położona jest w Beskidzie Makowskim. To bardzo malowniczy teren, oferujący mnóstwo możliwości pieszych wycieczek, zarówno krótkich, jak i dłuższych, gdyż dom leży nieomal na skrzyżowaniu głównych szlaków turystycznych Beskidu Makowskiego. Ponadto, od 2014 roku w odległosci ok. 5 minut jazdy samochodem działa nowy ośrodek narciarski Szklana Góra, oferujący nowoczesny 4-osobowy wyciąg i zjazd o długości 950 metrów.
Dom może być również świetną bazą wypadową do zwiedzania Krakowa /36 km do krakowskiego Rynku Głównego/ oraz innych okolicznych miejscowości, np. Wieliczka /36 km/, Wadowice /28 km/, Kalwaria Zebrzydowska /13 km/, Lanckorona /10 km/.

Obiekt w bazie od: 2014-11-14

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Sala kominkowa, Kuchnia ogólnodostępna, Udogodnienia - Spa / wellness, (Sauna w cenie) Udogodnienia - prasowanie / pranie (Pralka ogólnodostępna, Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Krzesełko do karmienia) Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Sala telewizyjna / gier / świetlica)