Kwatery Pracownicze

Noclegi pracownicze w Bobrowcu

Bobrowiec, ul. Mazowiecka 33, 05-502 Piaseczno,
woj. mazowieckie, Polska

Reklama

Advertisement

Nasza propozycja:

Zamknij

Bobrowiec, ul. Mazowiecka 33, 05-502 Piaseczno,
woj. mazowieckie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 4-osobowy 30 PLN osoba 9 Zobacz

Opis

Kwatery pracownicze.

Zapraszamy pracowników, mężczyzn.

Pokoje 4,5-osobowe.

Super warunki – 2 duże kuchnie w pełni wyposażone (nowe lodówki, kuchenki, mikrofalówki,) łazienki z prysznicami. W pokojach szafki, wygodne łóżka, TV, Internet Wi-Fi 60 Mb/s oraz nowa pościel regularnie zmieniana.

Kwatery znajdują się w nowym całorocznym budynku znajdującym się na prywatnej posesji. Do dyspozycji bezpłatny i ogrodzony parking 500 m2. Ochrona security. Naprzeciwko sklep. Bardzo dobry dojazd do centrum. 4,5 km do centrum Piaseczna, dogodny dojazd do Warszawy.

Doba 30zł za osobę.
Cena za miesiąc 500 zł za osobę.

Tel: 662...zobacz telefon

Strona:
kwaterypracowniczebobrowiec...

Obiekt w bazie od: 2013-08-05

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna, Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne)
  • Dla zmotoryzowanych: Parking/Garaż (Parking, w cenie)
  • Internet: Internet (wifi)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet