Domek Letniskowy

Dom letniskowy w Jurkach

Jurki , 18-416 Jurki,
woj. podlaskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Domek letniskowy 5-osobowy 80 - 160 PLN całość 1 Zobacz

Kameralny domek z obyczajowym wnętrzem. Wpisany w niebanalną scenerię 2 arowej działki. Kwintesencja Kurpi. Urokliwe otoczenie, nietknięte lasy, łąki - spokój. 1 km do charakterystycznej rzeki Pisy. Głębokie zakola, intensywny nurt, wiele dzikich kąpielisk z dobrym dostępem. Mikroklimat wsi Jurki zbawi każde rozdrażnione ciało i złagodzi rozpędzoną duszę. W okolicy 3 km najbliższy sklep :)

Zapraszamy!

Obiekt w bazie od: 2015-06-27

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 12:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania), Miejsce na ognisko, Kuchnia ogólnodostępna
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Boisko do gry)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
  • Recepcja: Recepcja 24h

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet