Agro-Noclegi i Kwatery Pracownicze

Agroturystyka w Lubiechowie

Brak oceny

Reklama

Pokoje Gościnne

Miejscowość: Wierchomla Mała

NAJLEPSZA LOKALIZACJA 150 METRÓW DO STOKU I WYCIĄGU KRZESEŁKOWEGO WIERCHOMLA ZAPRASZAMY .

Cena od: 25 całość

Nasza propozycja:

Zamknij

Informacje o obiekcie

Karlino 2 , 78-230 Karlino odległość od centrum: 0.1 km

Opis

Oferujemy w pełni wyposażone pokoje dla pracowników, z łazienkami i bez.
Na terenie Obiektu jest również dostępna dla wszystkich kuchnia wyposażona w naczynia i sztućce. Obiekt oferuje 5 pokoi dla 40 osób. Na terenie posesji bezpłatny parking oraz miejsce do grilla i na ognisko, oraz ogród.

Opis okolicy.
Spokojna miejscowość Lubiechowo ulokowana jest na terenie "Dorzecza Parsęty" w bliskim sąsiedztwie miasta Karlino. "Ścieżka rowerowa Dorzecza Parsęty" licząca 57km łączy gminy: Karlino,
Gościno, Rymań i Siemyśl. Jej asfaltową nawierzchnią zwiedzać można wiele atrakcyjnych miejscowości w tym malowniczym terenie.W gminie Karlino rowerowy szlak zaczyna się przy dworcu PKP. Powstał na nasypie nieczynnej od wielu lat kolejki wąskotorowej, która kiedyś z Karlina jechała w stronę Lubiechowa. Droga prowadzi przez dwa wiadukty kolejowe przerzucone nad Parsętą. Drugi jest doskonałym punktem widokowym – szczególnie wiosną, kiedy wody rzeki szeroko się rozlewają. Przed Lubiechowem ścieżka rowerowa, skręca w pole. Dalej trasa prowadzi rowerzystów do Karścina, potem do Pobłocia Wielkiego, gdzie zobaczyć można największą farmę wiatrową w Polsce. Wzdłuż trasy ścieżki miejsca postojowe dla rowerzystów, wyposażone w ławki, stoły, kosze na śmieci itp.
Co ważne, asfaltowe szlaki zaprojektowane są tak, że rowerzyści będą mogli pojechać na dwukołowcu np. z Karlina na kołobrzeską plażę, ale też wybrać się w kierunku miejscowości Dargocice nad jezioro Kamica, czy za Rymań nad jezioro Popiel. Zapraszamy serdecznie naszych gości do wypoczynku.

Obiekt w bazie od: 2009-05-04

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 16:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Kuchnia ogólnodostępna, Udogodnienia - prasowanie / pranie (Pralka ogólnodostępna, Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania)
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Boisko do gry)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Obiadokolacja)
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Sala zabaw dla dzieci, Plac zabaw dla dzieci [Piaskownica, Huśtawka, Zjeżdżalnia, Karuzela], Sala telewizyjna / gier / świetlica)