Noclegi Wręczyca Wielka

Znaleziono obiektów:4 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

 • Wręczyca Wielka
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pensjonacik Ogrody

  agroturystykaPierzchno(Wręczyca Wielka: 6.1km do centrum)  

  Pensjonacik Ogrody znajduje się 6, 5 km od Częstochowy w cichej, małej wiosce niedaleko lasu. Dysponujemy pokojami 2, 3 i 4-osobowymi z łazienkami.
 2. Folwark "Kamyk"

  agroturystykaKamyk(Wręczyca Wielka: 10.2km do centrum)  

  bed & breakfast na wsi
 3. Cwał Agrogościna

  agroturystykaTruskolasy(Wręczyca Wielka: 7.2km do centrum)  

  U nas oderwiesz się od wielkomiejskiego gwaru, a siedząc na końskim grzbiecie zapomnisz o wszystkich kłopotach i problemach dnia codziennego - koń to doskonały
 4. Złota Róża

  zajazdPietrzaki(Wręczyca Wielka: 9.5km do centrum)  

  Zajazd "Złota Róża" położony jest przy trasie krajowej nr 46 (Częstochowa-Opole) w miejscowości ścimy się przy ulicy Częstochowskiej 3. Od nas do Częstochowy

Wręczyca Wielka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 we Wręczycy Wielkiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet