Energetyk Ośrodek Wczasowo-Reakreacyjny

Ośrodek wypoczynkowy w Rybitwach

Termin: od do Zapytaj o nocleg

Informacje o obiekcie

Adres:
Energetyk Ośrodek Wczasowo-Reakreacyjny Rybitwy , 12-200 Pisz,
woj. warmińsko-mazurskie, Polska

Obiekt w bazie od: 2009-04-28

Rodzaj pokoju Zakres cenowy Rodzaj ceny
1 osobowe 40 PLN od osoby
2 osobowe 40 PLN od osoby

Ośrodek ENERGETYK jest pięknie usytuowany w 100-letnim sosnowym lesie, bezpośrednio nad jeziorem Roś, które połączone jest z jez. Śniardwy i Nidzkim (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich).
Ośrodek leży zaledwie 10 km od Piszu, miasta będącego ''bramą wjazdową'' do Krainy wielkich Jezior Mazurskich. Już samo jezioro Roś jest wymarzonym miejscem do uprawiania sportów wodnych. Można korzystać ze sprzętu motorowodnego.

Ośrodek ENERGETYK leży na ponad 5 hektarowym, ogrodzonym terenie. Oferuje domki typu Mikołajki 3 (trzyosobowe, wyposażone min. w 2 tapczaniki i wersalkę, ciepłą wodę, gaz, lodówki). 21 domków posiada pełne węzły sanitarne. Oprócz tego na terenie ośrodka znajdują się sanitariaty oraz woda. Dysponujemy także miejscami pod namioty.

Nasza kuchnia zapewnia bardzo smaczne i urozmaicone dania. Polecamy ponadto szeroki asortyment spożywczy w barze łącznie z gorącymi daniami. Ośrodek oferuje dla gości plażę, kąpielisko strzeżone (ratownik), własne molo, salę telewizyjną, boisko do siatkówki i koszykówki. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego (odpłatna)- min. rowery wodne, łodzie do wędkowania.

Zapraszamy od weekendu majowego do końca października grupy zorganizowane i gości indywidualnych a także Organizatorów tzw. Zielonych Szkół. Posiadamy dwie duże sale mogące służyć jako klasy.

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar), Sport i rekreacja (Siłownia / fitness)
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)
^

Trwa ładowanie
Trwa ładowanie