Energetyk Ośrodek Wczasowo-Reakreacyjny

Ośrodek wypoczynkowy w Rybitwach

5.14
Ilość ocen:2

Rybitwy , 12-200 Pisz,
woj. warmińsko-mazurskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 40 PLN od osoby
2 osobowe 40 PLN od osoby

Ośrodek ENERGETYK jest pięknie usytuowany w 100-letnim sosnowym lesie, bezpośrednio nad jeziorem Roś, które połączone jest z jez. Śniardwy i Nidzkim (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich).
Ośrodek leży zaledwie 10 km od Piszu, miasta będącego ''bramą wjazdową'' do Krainy wielkich Jezior Mazurskich. Już samo jezioro Roś jest wymarzonym miejscem do uprawiania sportów wodnych. Można korzystać ze sprzętu motorowodnego.

Ośrodek ENERGETYK leży na ponad 5 hektarowym, ogrodzonym terenie. Oferuje domki typu Mikołajki 3 (trzyosobowe, wyposażone min. w 2 tapczaniki i wersalkę, ciepłą wodę, gaz, lodówki). 21 domków posiada pełne węzły sanitarne. Oprócz tego na terenie ośrodka znajdują się sanitariaty oraz woda. Dysponujemy także miejscami pod namioty.

Nasza kuchnia zapewnia bardzo smaczne i urozmaicone dania. Polecamy ponadto szeroki asortyment spożywczy w barze łącznie z gorącymi daniami. Ośrodek oferuje dla gości plażę, kąpielisko strzeżone (ratownik), własne molo, salę telewizyjną, boisko do siatkówki i koszykówki. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego (odpłatna)- min. rowery wodne, łodzie do wędkowania.

Zapraszamy od weekendu majowego do końca października grupy zorganizowane i gości indywidualnych a także Organizatorów tzw. Zielonych Szkół. Posiadamy dwie duże sale mogące służyć jako klasy.

Obiekt w bazie od: 2009-04-28

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar), Sport i rekreacja (Siłownia / fitness)
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie