Noclegi Worpławki

Znaleziono obiektów:10

 • Worpławki
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Ośrodek wypoczynkowy położony w lesie, nad jeziorem Dejnowa.
 2. Haric Pokoje Do Wynajęcia

  agroturystykaStaniewo(Worpławki: 8.8km do centrum)  

  Gospodarstwo nasze położone jest w bardzo cichej i spokojnej miejscowości Staniewo nad jeziorem Dejnowo - do Św. Lipki mamy tylko "parę kroków". Powierzchnia
 3. Dwór Barocco oferuje pobyt w luksusowo urządzonych pokojach i apartamentach w stylu dawnego dworu. Oferujemy dworską kuchnię, dziką przyrodę i moc atrakcji.
 4. Zapraszamy do "Lipkowa"! Święta Lipka - malowniczo położona miejscowość na historycznym pograniczu Warmii i Mazur. Jezioro Dejnowa oraz piękne lasy nadają Św.
 5. Karczma Berta

  agroturystykaŚwięta Lipka(Worpławki: 7.2km do centrum)  

  Zabytkowa chata z pokojami i karczmą, czynne cały rok. Berta zaprasza!
 6. Pokoje Gościnne

  kwatera prywatnaŚwięta Lipka(Worpławki: 7.2km do centrum)  

  Domek wolno stojący z trzema pokojami, oddzielne wejście do każdego każdym pokoju łazienka.
 7. Apartament Do Wynajęcia

  apartamentŚwięta Lipka(Worpławki: 7.3km do centrum)  

  Luksusowo wyposażony apartament do wynajęcia w samym centrum Świętej Lipki, naprzeciwko bazyliki, w pięknie położonej miejscowości na pograniczu Warmii i Mazur.
 8. Trzy pokoje 2- 3 osobowe z osobnym wejściem i tarasem. W każdym pokoju jest łazienka i aneks kuchenny. Możliwość grillowania. Miejsce do zaparkowania samochodu.

Worpławki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 10 z 10 w Worpławkach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet