Noclegi Wołów

Znaleziono obiektów:10

 • Wołów
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Noclegi Aksamitka

  agroturystykaLubiąż(Wołów: 14.3km do centrum)  

  Noclegi w Lubiążu - 30 zł od noclegu - Aksamitka - Lubiąż, Kolejowa 4 , 900 m do Opactwa Cystersów .

  Jeśli planujesz dobrze i tanio wypocząć przyjmij nasze zaproszenie. Zapraszamy serdecznie zarówno osoby indywidualne jak i grupy zorganizowane-Opactwo Cystersów

  Zobacz ofertę

 2. Bis Motel

  motelWołów(0.5km do centrum)  

  Witamy na stronie Motelu i Restauracji "bis". świadczymy usługi noclegowe i gastronomiczne. Motel znajduje się przy głównej drodze Wrocław- Lubin, a ponadto z

  Zobacz ofertę

 3. Małgosia

  agroturystykaLubiąż(Wołów: 14.2km do centrum)  

  Zapraszamy na nocleg w malowniczej miejscowości Lubiąż. Dla miłośników historii w pobliżu znajduje się Opactwo Cystersów. Wędkarzy zapraszamy na zakole Odry.

  Zobacz ofertę

 4. 3 Min Pieszo Od Bramy Głównej PCC Rokita !! Duży Parking !!

  Zobacz ofertę

 5. Noclegi

  usługi noclegoweWołów(1.0km do centrum)  

 6. Wolnostojąca trzykondygnacyjna kamienica znajdująca się w sąsiedztwie zabytkowego kościoła i muru obronnego, w centrum miasta, 70m od rynku gdzie znajduje się

  Zobacz ofertę

 7. Noclegi

  agroturystykaWołów(0.6km do centrum)  

  Cena w zależności od ilości osób i długości pobytu. TV w każdym pokoju. Internet przez WiFi. 3 łazienki na 5 pokoi. Ogólnodostępna i dobrze wyposażona kuchnia.

  Zobacz ofertę

 8. Obiekt położony jest około 200 metrów od centrum miasta. Wszystkie pokoje są z łazienkami, telewizorem oraz dostępem do Internetu (WiFi).

  Zobacz ofertę

 9. Najtańsze noclegi w Wołowie w centrum miasta.

  Zobacz ofertę

 10. Scrapek

  noclegi pracowniczeŚcinawa(Wołów: 17.8km do centrum)  

Wołów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 10 z 10 w Wołowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie