Noclegi Wołosate

Znaleziono obiektów:5

 • Wołosate
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Obiekt Spanko u Teresy znajduje się przy Dyrekcji Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Ustrzykach Górnych (w odległości 300m od centrum). Obiekt posiada pokoje:

  Zobacz ofertę

 2. Domek Myśliwski

  dom letniskowyMuczne(Wołosate: 8.3km do centrum)  

  Domek myśliwski o wysokim standardzie. Leśny Kompleks Promocyjny" Lasy Bieszczadzkie"

  Zobacz ofertę

 3. Kwatera Prywatna

  kwatera prywatnaUstrzyki Górne(Wołosate: 5.3km do centrum)  

  Jeśli stawiasz na głęboki relaks, wytchnienie od pracy i miejskiego zgiełku oraz regenerację sił zapraszamy w Bieszczady! Oferujemy pokoje w sercu Bieszczad.

  Zobacz ofertę

 4. Pod Szerokim Wierchem. Obiekt posiada 6 pokoi 2-osobowych i 2 pokoje 3-osobowe. Do dyspozycji gości kuchnia z pełnym wyposażeniem, 3 łazienki, WiFi...

  Zobacz ofertę

 5. Całoroczny Hotelik Pod Tarnicą w Wolosatem poprzez swoje umiejscowienie wbija się w otoczenie oraz urok miejscowości Wołosate. Znajdując się tuż pod samą

  Zobacz ofertę

Wołosate i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Wołosatem

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie