Noclegi Wólka Zabłocka-Kolonia

Znaleziono obiektów:4

 • Wólka Zabłocka-Kolonia
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka "Ranczo"

  agroturystykaLiszna(Wólka Zabłocka-Kolonia: 8.7km do centrum)  

  Cały dom lub pokoje. Cicha, spokojna okolica. Nocleg w dobrych warunkach za rozsądną cenę. Altana, grill, ognisko, Wi-Fi, łazienka, kuchnia w pełni wyposażona.

  Zobacz ofertę

 2. Siedlisko Pod Dębem

  agroturystykaKodeń III(Wólka Zabłocka-Kolonia: 9.2km do centrum)  

  Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Dębem" położone jest w malowniczej dolinie Bugu, we wschodniej częsci powiatu bialskiego, w miejscowosci Kodeń, 600m od...

  Zobacz ofertę

 3. Zajazd Zastronek to obiekt liczący 10 pokoi z restauracją. Leży on na terenie Nadbużańskiego obszaru chronionego Krajobrazu, na trasie Włodawa-Terespol. Wygodne

  Zobacz ofertę

Wólka Zabłocka-Kolonia i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Wólce Zabłockiej-Kolonii

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie