• Wólka
  • i okolica

Filtruj wynik

Wólka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Wólce

Lista obiektów noclegowych

  1. obiekt dla osób dorosłych, położony w lesie.posiada pięć pokoi z łazienkami.posiłki domowe.jeden dwuosobowy pokój dla niepełnosprawnych.najbliższe jezioro 600m.

    Od 50 PLN za dzień

  2. Ranczo

    agroturystykaZajeziorze(Wólka: 4.5km do centrum)  

    Od 50 PLN za dzień

Wólka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Wólce

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet