Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Wołczkowo

Znaleziono obiektów:10 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

 • Wołczkowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Noclegi blisko Szczecina i Polic, w spokojnej okolicy. Pokoje z łazienką, TV, WiFi. Możliwość wyżywienia. Wystawiamy faktury VAT. Obiekt z historią i duszą.

  Zobacz ofertę

 2. Pensjonat Pod Lipami

  pensjonatMierzyn(Wołczkowo: 5.3km do centrum)  

  Elegancki, cichy pensjonat na przedmieściach Szczecina, komfortowe warunki pobytu, znakomita kuchnia. Do dyspozycji Gości jest basen, sauna, taras i ogród.

  Zobacz ofertę

 3. Dworek "Przy Świdwiu"

  dom do wynajęciaWęgornik(Wołczkowo: 8.9km do centrum)  

  Oderwij się od świata w klimatycznym Dworku w królestwie ptaków, dzikiej przyrody i prawdziwej ciszy. Z wygodami i wiejską kuchnią dla rodzin i grupy przyjaciół

  Zobacz ofertę

 4. Apartament Turm Residence

  apartamentMierzyn(Wołczkowo: 4.6km do centrum)  

 5. Hotel Julian

  hotelMierzyn(Wołczkowo: 5.6km do centrum)  

  sala konferencyjna Sala przystosowana do obsługi 100-u osobowych konferencji z możliwością wypożyczenia sprzętu audiowizualnego.

  Zobacz ofertę

 6. Hotel I Restauracja Mini-Max

  hotelBartoszewo(Wołczkowo: 5.0km do centrum)  

  Oferujemy: Hotel 24h; Organizację i obsługę bankietów weselnych; Przyjęcia okolicznościowe (również na powietrzu); Obsługę grup turystycznych; Grill - Ognisko -

  Zobacz ofertę

 7. ceny do uzgodnienia Gospodarstwo położone jest na skraju Puszczy Wkrzańskiej, pod lasem na uboczu (10 km od Szczecina i 8 km od Polic). W pobliżu, nad jez.

  Zobacz ofertę

 8. Hotel Sens

  hotelLubieszyn(Wołczkowo: 4.8km do centrum)  

  Oferujemy kompleksową organizację i obsługę. Konferencje, sympozja, kongresy Szkolenia, kursy Pobyty motywacyjne Spotkania pracownicze Imprezy integracyjne

  Zobacz ofertę

 9. Motel Nord

  motelMierzyn(Wołczkowo: 5.0km do centrum)  

  Do dyspozycji gości przeznaczonych jest 13 pokoi 1, 2, 3, 4 - osobowych w tym jeden dla osób niepełnosprawnych. Jednorazowo jesteśmy w stanie zapewnić 38 miejsc

  Zobacz ofertę

 10. Folwark Podkowa

  pensjonatPrzęsocin(Wołczkowo: 9.1km do centrum)  

Wołczkowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 10 z 10 w Wołczkowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie