Noclegi Wola Rzędzińska

Znaleziono obiektów:4

 • Wola Rzędzińska
 • i okolica

Filtruj wynik

Wola Rzędzińska i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Woli Rzędzińskiej

Lista obiektów noclegowych

 1. Zapraszamy do naszego nowego , przestronnego domu na wypoczynek! W naszym gospodarstwie groturystycznym proponujemy Państwu wiele form czynnego wypoczynku:
 2. Agroturystyka "Furioso"

  agroturystykaStare Żukowice(Wola Rzędzińska: 7.2km do centrum)  

  Western Riding Training Center furioso prowadzi: profesjonalne treningi jeźdźców i koni, organizuje zawody i pokazy oraz kursy i szkolenia
 3. Hotel Sezam

  hotelMachowa(Wola Rzędzińska: 10.0km do centrum)  

  Hotel Sezam to nowoczesny i komfortowy obiekt hotelowy wyposażony w pokoje, apartamenty, sale konferencyjne, restaurację, saunę, zaplecze rozrywki.
 4. Agroturystyka "Majówka"

  agroturystykaMachowa(Wola Rzędzińska: 11.0km do centrum)  

  w naszym domku jest trzy oddzielne pokoje dwuosobowe ogrzewane salonik z tv aneks kuchenny lodówka kuchenka mikrofalowa czajnik łazienka wanna prysznic bidet.

Wola Rzędzińska i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Woli Rzędzińskiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet