Noclegi Wola Augustowska

Znaleziono obiektów:5 w tym obiektów z rezerwacją online: 2

 • Wola Augustowska
 • i okolica

Filtruj wynik

Wola Augustowska i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Woli Augustowskiej

Lista obiektów noclegowych

 1. Zamek Czocha

  zamek, pałac, dworekSucha(Wola Augustowska: 6.7km do centrum)  

  Zamek posiada 106 miejsca noclegowe w 44 pokojach (w tym pokoje "tematyczne", komnata książęca) oraz restaurację. Wizytówką zamkowej restauracji są bale...
 2. Agroturystyka "Nad Strumykiem"

  agroturystykaStankowice(Wola Augustowska: 5.5km do centrum)  

  Agroturystyka Nad Strumykiem to miejsce dla osób pragnących spędzić urlop w ciszy i spokoju, ograniczona ilość miejsc zapewnia Państwu stu procentowy wypoczynek
 3. Apartament 8-12 osobowy z dwoma 4-osobowymi sypialniami, kuchnią, łazienką, salonem-narożniki z funkcją spania, wyjściem na taras i zejściem do 0, 5 ha ogrodu.
 4. Sielski Zakątek

  dom do wynajęciaGiebułtówek(Wola Augustowska: 3.2km do centrum)  

  Sudety Zachodnie, Góry Izerskie

Wola Augustowska i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Woli Augustowskiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet