Zajazd Wojcieszyce

Znaleziono obiektów:1

  • Wojcieszyce
  • i okolica
  • Zajazd

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Zajazdy Wojcieszyce i okolica

Zajazd od 1 do 1 z 1 w Wojcieszycach

Obiekty promowane

  1. Magiczny widok na góry, urokliwa okolica, idealne miejsce dla rodzin z dziećmi a także dla wszystkich ceniących sobie spokój i komfort wypoczynku. Zapraszamy

    Od 300 PLN za dzień

Lista obiektów noclegowych

  1. Gościniec nad Zalewem

    zajazdPodgórzyn(Wojcieszyce: 3.9km do centrum)  

Zajazdy Wojcieszyce i okolica

Zajazd od 1 do 1 z 1 w Wojcieszycach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet