Ośrodek Wypoczynkowy Patria

Ośrodek wypoczynkowy w Rabce-Zdroju

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 35 PLN - 45 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
2 osobowe 35 PLN - 50 PLN od osoby Zapytaj o nocleg

Ośrodek Wypoczynkowy "PATRIA" położony jest w mieście, które od Kapituły Orderu Uśmiechu i UNESCO otrzymało tytuł "Miasta Dzieci Świata". Tutaj odbywają się Światowe Zloty Kawalerów Orderu Uśmiechu. Ośrodek Wypoczynkowy "PATRIA" położony jest blisko centrum miasta. Malowniczo usytuowany na słonecznym stoku podnóża Maciejowej, na trasie szlaków turystycznych. Stąd roztacza się przepiękny widok na góry. Doskonałe warunki pobytowe, czyste powietrze, piękne widoki, cisza, zapewnią Państwu niezapomniany udany wypoczynek. Zapraszamy osoby indywidualne, grupy wycieczkowe i turystyczne na pobyty weekendowe i wczasowe. Położenie Ośrodka w malowniczej kotlinie na granicy Gorców i Beskidu Wyspowego stanowi świetną bazę wypadową na liczne szlaki turystyczne oraz do Czech i Słowacji.

Obiekt w bazie od: 2008-12-15

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie