Pokoje Gościnne "U Mili"

Kwatera prywatna w Horyńcu Zdroju

ul. Rolna 1, 37-620 Horyniec-Zdrój,
woj. podkarpackie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 1-osobowy 25 - 30 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 2-osobowy 20 - 30 PLN osoba 3 Zobacz

Oferujemy Państwu pokoje gościnne: 1 - jednoosobowy oraz 3-dwuosobowe w atrakcyjnej lokalizacji, około 300m od sanatorium KRUS oraz krytego basenu. Zapewniamy miłą rodzinną atmosferę której na pewno Państwo nie zapomnicie. Pokoje wyposażone w TV oraz radio, aneks kuchenny i łazienka wspólna dla wszystkich gości, miejsce na grilla, ognisko, parking na posesji. Zapewniamy niskie ceny zależne od długości pobytu i ilości gości.

Obiekt w bazie od: 2011-01-28

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 11:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania), Miejsce na ognisko
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet