Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Wlewo

Znaleziono obiektów:2

 • Wlewo
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Agrowczasy Wlewo i okolica

Agroturystyka od 1 do 2 z 2 w Wlewie

Lista obiektów noclegowych

 1. Dom Gościnny

  agroturystykaWlewo(0.3km do centrum)  

  Zapraszamy Państwa do nowo otwartego Domu Gościnnego w miejscowości Wlewo w woj. zachodniopomorskim, 16 km od bałtyckich plaż w Mrzeżynie i 8km od zabytkowego

  Od 50 PLN za dzień

 2. Dom Na Wsi

  agroturystykaSiemidarżno(Wlewo: 7.8km do centrum)  

  Agroturystyka i wypoczynek nad morzem. Siemidarżno to niewielka wieś k/Trzebiatowa. Założona w niepamiętnych czasach jako Stanisławów. Wyzwolona w 1945r.

  Od 20 PLN za dzień

Agrowczasy Wlewo i okolica

Agroturystyka od 1 do 2 z 2 w Wlewie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet