Agrofarma Serwy

Agroturystyka w Mołowistem

Mołowiste 11A, 16-326 Płaska,
woj. podlaskie, Polska

Reklama

Gościniec Słoneczny

Miejscowość: Zielona Góra

Gościniec położony w świetnej lokalizacji. Piękny ogród. Zapraszamy serdecznie! Wolne pokoje!!

Cena od: 72PLN osoba

 

Nasza propozycja:

Zamknij

 • Gościniec Zamkowa Góra

  pensjonat
  Czajewszczyzna

  70 PLN/os.

  Jezioro I kl. czystości. Cisza, spokój, natura, dobra kuchnia. Sauna, łódki, kajaki w cenie noclegu.

   

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 50 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 3-osobowy 50 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 4-osobowy 50 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 5-osobowy 50 PLN osoba 2 Zobacz
Przyczepa kempingowa 3-osobowy 60 PLN całość 1 Zobacz
Przyczepa kempingowa 8-osobowy 100 PLN całość 1 Zobacz

Opis

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich miłośników przyrody i naturalnego wypoczynku do naszego gospodarstwa agroturystycznego we wsi Mołowiste nad jeziorem Serwy, w samym sercu Puszczy Augustowskiej.

Do dyspozycji gości posiadamy wyposażoną kuchnię i pokoje dwu, trzy i cztero osobowe z łazienkami, przyczepę 8 osobową z kuchnią, przyczepę 2-4 osobową z aneksem, pole namiotowe z wodą i prądem oraz hotel dla koni z 12 boksami.

Na polu biwakowym jest możliwość wynajęcia przyczepy sześcioosobowej (domek holenderski) lub trzyosobowej z przedsionkiem.
Nad brzegiem jeziora udostępniamy miejsca pod namiot lub przyczepę kempingową z możliwością podłączenia prądu i wody bieżącej.

Cennik : Do uzgodnienia telefonicznie

Atrakcyjne usytuowanie gospodarstwa w sąsiedztwie lasów i akwenów wodnych stwarza możliwość urozmaiconego wypoczynku. Do dyspozycji gości są łodzie oraz rowery. Możliwość połowu ryb, jazdy konnej oraz organizacji spływów kajakowych sprawia, że turyści spędzą tu niezapomniane chwile. Specjalnością gospodarstwa są również imprezy integralne oraz zimowe kuligi.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

Szanowni Państwo, uprzejmie informuje, iż cała posiadłość została wystawiona na sprzedaż niemniej jednak przez cały 2017r. obiekt jest czynny i przyjmujemy zapisy na wiosenno-wakacyjne pobyty

Obiekt w bazie od: 2009-07-07

Rozwiń opis Zwiń opis

 • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
 • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
 • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet